Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Akik egy vagy másfél (kettő)...

Akik egy vagy másfél (kettő) szobás nemújépítésű lakás vételét tervezik vidéki városban most vagy 1-2 éven belül, emeljetek ki 1 vagy 2 reális szempontot, amitől vonzóbb egyik lakás a másiknál?

Figyelt kérdés
Reális szempontot kérek! Azaz ne olyat írjatok, hogy olcsó és full extrás! És kérem csak az válaszoljon, akinek valóban lenne/van rá pénze, aki csak álmodozik, az ne válaszoljon!

2023. nov. 3. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
A kérdést sem értem. Magyarul is meg tudnád fogalmazni?
2023. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Írok példát: ne legyen túl meleg a lakás/meleg legyen a lakás/legyen szép panorámája/zöldre, parkra nézzen/legyen közelben élelmiszerbolt/bármi, kinek mi fontos. Erre nem egy jó válasz van. De csak 1 max 2 ilyet írjatok!
2023. nov. 3. 16:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedéssel is könnyen elérhető és garázs is van hozzá.
2023. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmikre gondolok 3-as, felpontoztalak.
2023. nov. 3. 16:57
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Sok legyen az ablak es jo legyen a fekvese. Jo legyen az elosztas, ne az a regi szoci. Legyen eleg nagy a furdo es a konyha. Ne legyen lepusztult a lepcsohaz amnyira, hogy meg akarjam magam olni, ha belepek. Legyen erkely. Legyen sok beepitett szekreny, legyen spejz. Legyen a kozelben szupermarket/iskola/buszmegallo.
2023. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Á, 5-ös, ezen a településen, amit nézünk, az 1-másfél szobás lakásoknak egyiknek sincs nagy konyhája, sem nagy fürdője, erkély meg aztán pláne nincs. Még a 2 szobásoknak is csak kis részén van erkély! Spejz semelyik 1 vagy másfél szobásban nincs. Akkor leszűkítem a kérdést egy-másfél szobás, nemújépítésű panellakásokra. Ezeknek nincs nagy konyhája, nincs nagy fürdője, nincs spejz, nincs erkély.
2023. nov. 3. 18:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, igen, ha panel, akkor nyilvan nem. Csak a regi lakasok alatt en a wimpiket is ertettem meg az ehhez hasonlokat.
2023. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én arra mennék,hogy felújított legyen. Mögöttem van 2 lakás felújítása, pokol.
2023. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as az oké, hogy szebb egy felújított, de mi van akkor, ha olyan színekkel van, ami nem tetszik? Pl szürke fürdő, wc.
2023. nov. 7. 02:02
 10/11 A kérdező kommentje:
A fekvés, meg sok ablak is jó. Fontos, valóban. Meg a közlekedés.
2023. nov. 7. 02:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!