Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 21 éves fiatalnak mi a jobb...

21 éves fiatalnak mi a jobb döntés? Albérlet élete végéig vagy lakás hitel 20 évig?

Figyelt kérdés
2023. nov. 10. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
#10: Dehogynem ez a jó kérdés. Nem tudsz jól dönteni, ha nem ismered a körülményeket és lehetőségeket.
2023. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11 Olvasd el újra a kérdést!

Nem ez volt a kérdés amihez válaszoltál. Általánosságban kérdezte egy fiatalnak.

2023. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%

#12: Olvastam, azért mondtam, amit. És azért kezdtem a választ azzal, hogy könnyű rávágni, hogy a saját. De mire megy valaki azzal, ha tud venni borsod belső bugyraiban egy düledező vályogházat, mert csak arra futja? Nem lesz jó döntés, akárhogy ragozzuk. Annál még azzal is jobban jár, ha albérletbe megy Budapesten és tanul még valamit és amikor már van értelmes mennyiségű tőkéje és keresete, akkor felteszi újra a kérdést mondjuk 26 évesen.

Olyanról már ne is beszéljünk, hogy mi van azokkal akik alapvetően nem akarnak röghöz kötődni. Uram bocsá', nemhogy országon belül, de még tágabb környezetben is szívesen mozognának.

2023. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát én nem vennék fel 29 évre 200 ezres hitelt, mert lehet hogy most tudod fizetni de ha 2 év múlva kirugnak?
2023. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A magyar fiataloknak a csók plusz nagy segítség lesz
2023. nov. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem jó döntés.


Ki akar albérletben lakni egész életében?


Ki akar hatalmas hiteleket fizetni 20 évig?


C) Opció miért nem jön szóba? C) Opció albérletben lakni, karriert építeni fokozatosan összegyűjteni egy 1,5-2 szobás lakásra. Szerintem nem kivitelezhetetlen! Nyílván aki netto 190-ért gürizik annak nincs C) Opció. De sokaknál van.

2023. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!