Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit szoltok ehhez az uj...

Mit szoltok ehhez az uj epitesu hazhoz?

Figyelt kérdés

[link]


Persze, tudom, csak helyszinen lehetne felmerni alaposan, de leiras es fotok alapjan lattok barmi furasagot, felmerul barmi aggaly?


márc. 27. 20:10
1 2
 1/20 nemaRendőrség ***** válasza:
56%
Egy luk nagyságú telken egy kosz méretű ház...
márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az igaz, de lehet tobbet kapni hasonlo tavolsagra BP-tol? (Uj epitesut?)
márc. 27. 20:29
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

Az építkezés során készült minőségbiztosítási képek alapján lehet felmérni.

Műszaki ellenőr erre van.

Az ablakon hagyott fólia mindent elmond.

márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé basic...

Nyilván betölti a funkciót amit neki szántak.

márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Az ablakon hagyott fólia mindent elmond"


Semmit nem mond el, mivel azt a piperetakarításnál szokták eltávolítani. Itt pedig szemmel láthatóan folynak még a munkálatok.

márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Tegyük hozzá nem ház, hanem házrész. Tény, hogy nagyon basic, jó szar alaprajzzal. Elég lélektelen. Azt sem feltétlenül tudod ki lesz a szomszédod/telektársad.


Ráadásul Cegléd elég rohadt messze van Budapesttől.

márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon mini szobák vannak benne. És alíg van kert. Hol lesz így a garázs meg a veteményes?
márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

~250 m2 füves terület, heti 20 perc lenyírni. Aki nem akar kertészkedni annak ez is elegendő. Ez jóval nagyobb mint, 2-3 m2es erkély. Szóval a gyereket ki lehet tenni állandó felügyelet nélkül, a kutya is jobban el van mint egész nap a lakásban.

Szörnyű az elosztása, de nagyságrendekkel jobb, mint egy 68 m2es panelé.

A közös fal nem a legjobb megoldás, így ezt nevezhetjük hagyományos ikerház megoldásnak. akkor lenne jobb ha 2x30 cm tégla fal lenne egymás mellett.

Társasházhoz vagy sorházhoz képest elönyösebb, mert csak egy közvetlen szomszéd van. (Mintha egy társasházban meg lehetne válogatni a szomszédokat...)

A méret elég relatív dolog, mindenkinek mások az igényei, meg a vágyai. Amúgy meg nem kell 100 m2es házat építenie annak, akinek elegendő a 68 is!

Ez a garázs is érdekes dolog, vannak akik leszarják az autójukat, egyszerű használati tárgyként tekintenek rá, mint egy kavéfőzőre. Na én is ilyen vagyok, nem is akarok házat építeni a kocsinak, elvan az a ház előtt is. Nem 20 évre vettem csak 5re, ennyi idő alatt meg semmi baja nem lesz, de 10 alatt sem. Szóval jövőre lecserélem, veszek egy 2 éveset, és egy fillérrel nem kapok érte kevesebbet, mintha garázsban állt volna...

márc. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

Aki nem akar semmit kertészkedni annak nem való családi ház... Garázs barkácsolni is jó, meg szerelgetni ezt azt, satupadnak, műhelyasztalnak, esztergapadnak ott a helye. Persze akinek minden vágya hogy csak ottbenn üldögéljen a 8m2-es félszobában egész nap a semmit hajtani, annak jó ez is, még felesleges is a ház mert ezt az igénytelen életmódot

panelban is éppúgy folytathatja. Még jó hogy 8m2 alá nem vitték mert az OTÉK meg se engedné...

márc. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Nekem néhány éves családi házam van 350 m2 fűvel, a többi térkő. Néhány disz bokor majd lesz ültetve, ha végre egyezmény születik róla.

Eszembe nem jutna itthon mókolgatni valamit. Az autót szervizbe hordom, biciglik nincsenek, fűnyiróba max olajt meg gyertyát cserélek, többit megoldja a helyi kisgép szerelő. Generál kivitelezővel kulcsra készre építkeztem, mint az manapság jellemző.

Igazából minden új, mókolgatni nem kell, ha meg még is, hívok hozzá szakembert, vagy elküldöm szakszervizbe. Inkább helyette a teraszról szürcsölöm a kávémat.

Nekem ez így tökéletes. Csend és nyugalom, szomszédokat nem hallani, bár erre 20 m széles telkek vannak, és nincs átmenő forgalom. Nekem ez volt a fontos, problémát meg nem generálok magamnak.

márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!