Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ki milyen magatartást javasol...

Ki milyen magatartást javasol arra hogy ingatlan bevételénél a szomszédokat felkeressük? Nekem konkrétan azt ajánlották, hogy egy-egy üveg pezsgővel a kezemben megyek át és mutatkozzak be.

Figyelt kérdés

Jó ötletnek tartom, de érdekel, hogy van-e másnak jobb vagy akár rosszabb ötlete is?


Az én személyes célom az, hogy biztosítsam a szomszédokat, hogy ha bármi problémájuk van velem, nyugodtan jöjjenek át és mondják meg mert megtudjuk beszélni. Ezt jó ötlet így elmondani?


ápr. 11. 07:59
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
51%

Vigyél pezsgőt. Vagy örül neki és behív, vagy kivág vele, esetleg elveszi a kezedből, és becsapja az orrod előtt az ajtót.

Majd kiderül.

ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a csokimikulásnak bármihez? :D
ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha vennek egy hazat, hogy legalabb egy evtizeden at ott eljek, akkor egy rovid bemutatkozas, telszamcsere erejeig vegigjarnam a kozvetlen szomszedokat, ha jofejek, athivnam egy delutanra tovabbi ismerkedesre.


De ha en berbeveszek egy lakast, lexarom, hogy kik laknak korulottem. 20 even at eltem alberletben, korulottem is cserelodtek a lakok, sosem mentem vagy jott hozzam senki bemutatkozni.

ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
22 ugyanúgy ajándék amit nem falunk fel előle. De nem is rossz ötlet ezentúl a rokonok karácsonyi ajándékát is fel fogom falni amit tőlem kaptak
ápr. 11. 16:36
 25/48 anonim ***** válasza:
Akkor a 20-ra mi a válaszod?
ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Egyenlőre jegyzetelek mert ekkora baromságot megjegyezni se tudok, nem hogy kitalálni...
ápr. 11. 17:39
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Miért “baromság” az hogy nem igazán szokás ajándékozni beköltözés alkalmából?
ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Az a baromság hogy ajándékot együtt fogyasztani el. Ennél már csak azt lenne nagyobb poéna ha kávét vinnék és akkor ott rögtön ki kéne bontania és felrakni egyet...
ápr. 12. 02:39
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakihez -minden alkalom híján, csak úgy- itallal állít be valaki, azt együtt szokták elfogyasztani, azért viszi.
ápr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

#28

Nem “baromság”, hanem ez a megszokott, ha valaki italt visz akkor azt szokás együtt meginni.

ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!