Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyivel ér kevesebbet egy...

Mennyivel ér kevesebbet egy olyan ház ahol a fal telekhatáros, olyanhoz képest ahol "körbejárható"?

Figyelt kérdés

Tehát az a fajta ház ahol a szomszéddal telekhatáros az hátsó ház fal, az ilyen típusú házak sokkal kevesebbet érnek?

Remélem érthető, köszi



ápr. 15. 19:58
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

#28-as és ezt hogyan kell elképzelni, hogy azért mondjuk a kétharmada ehető annak amit termeltek? Vagy annyi sem? Én értem ezt a dolgot amit írsz, de mégis mire kell gondolni? Mert ha 10-ből mondjuk 3 cukkini kuka azt még nagy nehezen el lehet viselni szerintem is.

Köszi ha válaszolsz és amúgy gratula és kitartást

ápr. 23. 15:33
 32/41 anonim ***** válasza:

Azért nincs nagy kül9nbség manapság a bolti meg a házi zöldség között, mert mindegyik ugyan abból a génkezelt magból nőtt ki.

Gyerek koromba nem úgy néztek ki a zöldségek, mint ahogyan most...

ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, de pl. a párom anyukája kertjéből származó zöld (tv?) paprika sokkal finomabb, zamatos és van paprika illata!! és kisebb is. Ilyet boltban már rég nem találtam csak nagy vizes íztelen verziót.

Ő az érett komposztot ki szokta teríteni minden évben a veteményesre.

ápr. 23. 15:47
 34/41 A kérdező kommentje:
Engem amúgy az a téma is érdekel, hogy hogyan lehet ősmagokhoz jutni ugyanis van ilyen. Csak idáig még nem jutottam el, mivel még telkünk sincs egyelőre.
ápr. 23. 15:48
 35/41 anonim ***** válasza:

28 vagyok.

Nem mindegy miből mennyit ültetsz. Nálunk mint mondtam a mulcsban egy saláta/káposzta stb. sem maradt meg. 10-ből 0 azért pofán tudja csapni elsőre az embert. :D Aztán ha elfogadod, hogy ez ilyen, ellenben viszont rennnnngeteg paradicsomunk, uborkánk, padlizsánunk lett, akkor úgy megbékél az ember.

Abban mondjuk egyetértek, hogy nyáron a boltokban/piacon is lehet finomat kapni. Ilyenkor már azért találni magyart és finomat elvétve. De a saját azért mégiscsak saját és annak van zamata na...

Én amúgy kimondottan szeretem, hogy nálunk pl. van egy kis közösség, akikkel lehet csereberélni.

ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Salátaféléket nem jobb magaságyásba tenni? Csak kérdezem de nem értek hozzá ugye.
ápr. 23. 19:44
 37/41 anonim ***** válasza:
56%

Azért ne mondja már senki, hogy a bolti meg a kerti ugyanaz, ez nem igaz, csak akkor, ha ugyanugy telepumpoljuk mindenféle termésnövelővel, meg növényvédővel.


Nem állítom hogy 100% bio vagyok, de igyekszem az lenni, a termés tök jó, a gyerekek imádják ezt a hobbit, engem is kikapcsol mentálisan.


20 éve budapesti élet után egyszerűen akkor is megéri kertészkedni, ha nem terem semmi. :D De egyébként terem..


Én már február óta nevelem a palántáimat, van kis növényházam is, alig várom hogy menjen ki a kertbe.


Hogy anyagilag megtérül-e? Egyszer biztosan. Most még tanulok, tapasztalok, kísérletezek.


Viszont ha beüt megint egy olyan időszak, hogy megfizethetetlenre drágul a zöldség, még mindig lesz ötletem, tudásom, hogy ezen segíthessek.

ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Milyen a növényházad?:)
ápr. 24. 18:31
 39/41 anonim ***** válasza:

2 db polcos fóliaházam van: [link]


Nagyon szeretem őket, sok virág, fűszer, palánta már itt várja a jó időt:)

Kivéve a paradicsom, paprika, ők még az ablakban vannak idebent.

ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez olyan mint egy fóliasátor ugye?
ápr. 24. 23:49
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!