Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyivel ér kevesebbet egy...

Mennyivel ér kevesebbet egy olyan ház ahol a fal telekhatáros, olyanhoz képest ahol "körbejárható"?

Figyelt kérdés

Tehát az a fajta ház ahol a szomszéddal telekhatáros az hátsó ház fal, az ilyen típusú házak sokkal kevesebbet érnek?

Remélem érthető, köszi



ápr. 15. 19:58
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
En is olyat akartam venni ahol nem hataros. De sajnos a hazak 99%-a ugy epult.
ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Hát azért akad bőven. Eddig mi csak olyanokat néztünk meg ami önálló volt. Most viszont nagyon tetszik egy olyan ami ilyen szorosan szomszédos.


Te ilyenben laksz? Mit csinálsz ha fel kell újítani azt a fal szakaszt?

ápr. 15. 20:02
 3/41 anonim ***** válasza:
49%
Egyeztetsz a szomszéddal és felújítod nem érnek kevesebbet ezek a házak csak amikor ezekre kiadták az építési engedélyeket akkor nem foglalkoztak ilyenekkel.
ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
24%

Dehogynem érnek kevesebbet.

Keskeny volt a telek, és nem akartak kerítést sem építeni.

ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%
Pedig kevesebbet ér. Ha hőszigetelni akar problémákba ütközhetsz. Klímát nem szereltethetsz, rendes ablakot sem. De ha csak az ereszed akarod kitakarítani akkor is a szomszédnak be kell engednie.
ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Nem is értem anno ezt hogy találták ki?? nagyon nagy hülyeség
ápr. 15. 21:03
 7/41 A kérdező kommentje:
A szomszédot egyébként miért zavarná, ha én a házamat hőszigetelni szeretném? Még szebben is néz ki egy új fal. Tudom hogy vannak ebből konfliktusok de őszintén nem értem. Én alap h beengedném a munkásokat csinálják csak meg a szomszéd házát.
ápr. 15. 21:05
 8/41 anonim ***** válasza:
86%
Akik letaposnak mindent,és basznak helyreállítani.
ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Mit taposnak le? Nem kell a szomszéd tulajdon fala elé ültetni a levendulát vagy a rózsa bokrot, hogy aztán hozzá se lehessen férni, ez logikus.
ápr. 15. 21:33
 10/41 anonim ***** válasza:
41%
Eleven otthon kell lenni heteken keresztül akár, főleg mikor szabolcsi brigádok jönnek szigetelni.
ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!