Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek a 17 és a...

Mi a véleményetek a 17 és a 18dik kerületről? Nem sokára költözni fogok, de még nem tudom, hogy hová pontosan.

Figyelt kérdés
Újépítésű lakásba szeretnénk költözni, viszont így buda teljes mértékbe kizárva, azt már nem tudjuk megfizetni, és ahogy az árakat néztem a 17 és 18 kerület még a legolcsóbb ahová mennék is. Fontos szempont, hogy azért zöld övezetbe legyünk, mert van egy kutyám, akivel semmi pénzért nem költöznék olyan helyre ahol körülöttünk beton van, viszont azért be is lehessen jutni bkv-val a városba. Nekem a 17dik kerület jobban tetszik, a 18-ban még nem sokszor voltam. Szerintetek?

2013. szept. 4. 12:52
 1/1 anonim válasza:
én a 18-ban lakom, minden nap kb háromnegyed óra alatt fent vagyok az 1. kerületben, így utazás szempontjából mindenképp jó, de bár a 17-et annyira nem ismerem, itt van zöld övezet rendesen, gyakorlatilag bárhol tudod sétáltatni a kutyádat, itt van a Halomi erdő, de ha nem a közelébe költöznél az se baj, szinte mindenhol van park.
2013. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!