Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megvennétek egy 18 négyzetméte...

Megvennétek egy 18 négyzetméteres lakást?

Figyelt kérdés
Egy főre természetesen.
2013. dec. 13. 23:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
Agglegény kégli :D Én nem.
2013. dec. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem
2013. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az attól függene,hogy hol van,és mennyibe kerül.Ha olcsó,és ha valahol Bp-en a belvárosban van,és van galériája,akkor talán.
2013. dec. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs klausztrofóbiád, és bírod, hogy a fürdő, wc, konyha gyakorlatilag karnyújtáson belül van, akkor vedd meg ha olcsó és nincs más lehetőség a közeljövőben.
2013. dec. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tényleg csak akkor vedd meg ha nagyon muszáj.


Pár évig laktam 3*3,5m es szobában albérletben, és elég frusztráló. Még csak messzire nézni sem lehet. Bár én még kimehettem a konyhába stb. De te max csak az udvarra tudsz.

2013. dec. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én első lakásom 19nm volt,és 4.8 m volt a belmagasság.A szoba volt 9 nm,külön fürdő volt zuhannyal wc-vel és egy konyha,ide léptél be.A szoba galériázva volt,ez volt a háló,a másik galéria a fürdő és a konyha fölött volt.A 2 galéria között nem volt átjárás.A galérián a belmagasság 2.2m volt,tehát kényelmesen lehetett állni is.Én szerettem itt lakni,egyedül a sajátomban.Volt olyan,hogy 2-en laktunk,mert a legjobb barátnőm nálam lakott "albérletben" (rezsi felét fizette).Persze sok függ attól,hogy hol van és mennyibe kerül.Itt vannak képek róla.

[link]

[link]

[link]

2013. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 dirtboy ***** válasza:
isten őrizz,a szobám 17,1 nm2
2013. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi ketten lakunk egy 55+30 nm-es házban, de ez is határeset, mert egy szoba még jól jönne. A frusztráció azért nem jön elő, mert van egy bazi nagy kert mellette, így nem kell egy cellában kuksolni tavasztól télig.
2013. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Átmeneti szállás, nem lakás. Csak akkor okés ha aludni és fürödni mész haza. Ha már egy normális magyaros kaját csinálsz már attól minden ruhád, takaród hagymaszagú lesz. Tartózkodásra borzalmas.
2013. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz nagy házibulikat rendezni és nem zavar, h kicsi az élettered, akkor jó lehet, hiszen a rezsi alacsony, nem kell annyit takarítani sem :)

praktikus bútorokkal, minimál stílusban érdemes berendezni, akkor nem kelt zsúfolt érzetet.

egy emberre ideális, főleg ha van galéria.

2013. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!