Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Biztonságos környék BUDÁN...

Biztonságos környék BUDÁN létezik még?! Ami sem a II. , sem a III. kerület? Fontos! Szép házakat lehessen kapni maximum 30 millió forintig.

Figyelt kérdés

Létezik még ilyen? Ahol nem (annyira...) törnek be, nem (annyira...) lopják az autókat, nem kell attól félni, mikor ki üt le?


ÉS(!)


Ahol nem egy óra a bejutás a VII., vagy XIV. kerületbe?


Vagy van egyáltalán olyan agglomerációs település a budai oldalon (csak nyugat és dél érdekel, a messzi észak már nem), ahol nem 40 millió forinttól kezdődnek a szép családi házak (és nem 70 az átlagár...), ahol nem igazán törnek be/lopnak/ölnek?



2014. márc. 28. 11:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Egyébként ezek a bűnözési ráták szerintem ne legyenek a lakásvásárlás alapjai... Érd is ugyanolyan biztonságos szerintem, alig van különbség. Én a közlekedés alapján választanék.
2014. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Akárhol lehet lakni, csak legyen beriasztózva a ház és a garázs is. Megéri beszereltetni.
2014. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Családi ház legyen, és fél óra alatt beérj a XIV-be? Ilyen nincs.
2014. ápr. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
XIV-ben is vannak családi házak. Mondjuk kis telekkel, horror áron.
2015. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!