Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Sürgősen hitel kéne olcsóbb...

Túramotoros kérdése:

Sürgősen hitel kéne olcsóbb lakásra kb 1-2millo ft. füzetésem havonta 110ezer ft határozatlan munka szerződésem van és 4éves munkaviszonyom. Erre lenne bank aki adna hitelt akár személyi kölcsőnt vagy mást?

Figyelt kérdés

Raifaisen bankhoz megy a füzim.

segítségetek köszönöm



2014. nov. 24. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Havi 110-re meg egy plazmatevere se kapsz hitelt, nemhogy lakasra.
2014. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit ér a lakás, amit vennél, és mekkora tulajdoni hányadot szereznél benne.


Elsőnek megsúgom, hogy férjem 140ezres fizetésére kaptunk 5,2 M hitelt, mert az én fizumat nem vették figyelembe...


Szóval fontosak a körülmények is.

2014. nov. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
#2: igen, es pont az ilyeneket 'mentik' most, mert elusztak a devizahitelukkel...
2014. nov. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

Egyrészt nem fÜzetés, hanem fIzetés. A füzetbe az iskolások írnak.


Másrészt ennyire kicsi jövedelemmel az új törvények szerint nem fogsz hitelt kapni.

2014. nov. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán be kellene menned a bankodhoz , mert ez így csak találgatás.
2014. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2# vagyok, forinthitelünk van...

Igaz, 4 éve vettük fel, azóta nem tudom, mennyit szigorítottak.


Be kell menni 1-2 bankba, és érdeklődni a feltételekről. Ott pontos tájékoztatást adnak.

2014. nov. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne az itteni jóindulatú (akinek nem inge....) válaszolókra hallgass, hanem menj be 1-2 bankba és ott tudnak előzetes hitelbírálatot végezni, amiből azt legalább megtudod, hogy a jövedelmed alapján jogosult vagy-e bármiféle hitelre. Ezen kívül még ott van az ingatlan értékbecslése is, amit figyelembe vesznek a hitel elbírálásakor. Valamint ha esetleg lennének késedelmes fizetéseid (pl. szolgáltatók felé), akkor az nem jó pont, lehet emiatt nem fognak hitelt adni. Illetve ilyen kevés jövedelem mellett nem férne bele, ha másféle hiteled is lenne (a bank ezt látja a KHR rendszerben).
2014. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek
2014. nov. 25. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!