Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlan vásárlás?

Ingatlan vásárlás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van olyan aki nyárra költözést tervezett? Aki költözni szeretne?
2015. jún. 12. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Én igen, de már lemondtam róla. Ahogy gyarapodik a pénzem, úgy emelkedtek az ingatlan árak a hírek hatására.

Pedig évente több milliót tudok félretenni, gondolhatod, hogy ha még így is lemondtam a vásárlásról, akkor már baj van. Inkább külföldre telepedek végleg és nem Magyarországon eresztek gyökeret. Van olyna nyugati ország, ahol megközelítőleg ugyanannyiért tudok ingatlant venni már, mint most Magyrországon és akkor inkább már ott vennék. Maygarországon megveszem magas áron és utána ha mégis költöznék megint, akkor nem tudnám eladni annyiért, amennyiért vettem, mert a magas árakhoz képest nincs elég nagy kereslet, ami később ott jelentkezik majd, hogy elfogynak a vevők és ismét zuhannak majd az árak.

2015. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!