Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ez helyes főbérlő és albérlő...

Ez helyes főbérlő és albérlő között?

Figyelt kérdés
Tesómék 2 éve éltek már egy albérletben, de az utóbbi időben valami közbe ütött, és most nem tudták még kifizetni.. Szerződés nem volt. Cuccaikat vitték, 1-2 cucc volt csak az albiban. Jött a főbérlő, lezárta a lakást, úgy hogy ha fizetnek, visszamehetnek, neki el kell utaznia külföldre, nem lesz most itthon. Erre fel tesómék megtalálták a főbérlőt a lakáson, mégse utazott külföldre, és turkált a személyes cuccaik között. Ilyenkor mi a teendő, kinek van igaza?
2015. aug. 16. 15:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%

ha nincs szerződés, akkor vajon kinek van igaza?

ki az, aki jogosan tartózkodhat a lakásban?

csakis a tulaj.

2015. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
5%

Nem értem. Azt írod, hogy cuccaikat vitték. Akkor mi között tudott turkálni?

Szerintem tök igaza volt, hogy kirakta őket, ha nem fizetnek.

2015. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
2-es: a saját cuccaikat vitték be, nem ki.
2015. aug. 16. 16:03
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

3: Ezért nem megy rács mögé senki :)

Na meg hogyan bizonyítod. A főbérlő simán mondhatja, hogy csak megszánta az ismerőseit és ott lakhatnak a lakásában egy ideig. :)

Tesód meg fizessenek, ne rinyáljanak.

2015. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Az is igaz, mondjuk itt mindkét félnek igaza van kicsit. Na mindegy, majd megoldják.
2015. aug. 16. 16:24
 6/33 anonim ***** válasza:
78%
Tesódéknak miben van igaza? Én is kidobnám a nem fizető élősködőket
2015. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%

nem tudod rács mögé küldeni.


de azért nagy az arcod, meg te hülyézel itt le másokat.

mit képzelsz?

tesódék nem fizetnek, megkárosítják azt az embert, és még te fenyegetőzöl itt börtönnel?

egy albérletért fizetni kell, ha meg nem megy, akkor el kell költözni!

nem szociális intézmény egy albérlet, hanem üzleti ügy.

most angyon durván pörög az ingatlanpiac, nem viccelek, 1 nap alatt ki tudná adni. kezdődik az egyetem, minden nagyobb városban ölik egymást az albérletért az emberek.


szóval ha itt valaki hülye, az csak te vagy, de a stílusodból ítélve lehetsz vagy 12 éves.

2015. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
53%
dehogy van igaza mindkét félnek. itt csak a főbérlőnek van igaza.
2015. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
47%
Nálam ugyanez volt, úgy kib*sztam őket, hogy csak füstölt a seggük. Még nekik állt feljebb.
2015. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
11: egyszer téged b*sznának ki az albérletedből. Meg nézném mit szólnál. Tisztáztad velük a körülményeket? Mi miatt nem tudtak fizetni?
2015. aug. 16. 16:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!