Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlanok ára mikor fog...

Ingatlanok ára mikor fog csökkenni? Pl. Budapesten egy romos kisházért 10 millió fölött árulnak hihetetlen

Figyelt kérdés

2015. dec. 4. 23:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Az nem sok, Budapesten azért jóval drágább telekárakat várnék... :O
2015. dec. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
plussz még amire lebontatod vagy felújítod azt a kisházat ! Az sem olcsó főleg a bontása
2015. dec. 5. 00:04
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
BP-n úgy száoltam,ha valaha is cslaádi házbana karok maj ott élni olyan 500 milla biztosan elmegy rá. Ha nem több. :-D
2015. dec. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Az ingatlanárak nem szoktak csökkenni jelentős mértékben. Ha sok lesz az építkezés és kisebb a kereslet talán egy icipicit, de erre ne várj szerintem. 10 misi egy telekért nem is vészes, van, ahol 30 vagy sokkal több csak egy telek.
2015. dec. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nézz meg más nagyobb városokat nyugaton! Ahogy egyre nőnek a települések vállnak drágábbá az ingatlanok és a telkek. BP növekszik. Nemmellesleg egy ország fővárosa,gazdasági központja,hajtómotorja.

Az árak emelkedni fognak. Ha minden rendben megy hamarosan (úgy 50 év múlva :-D ) egy most 100 millás újépítésű belvárosi lakást 500 millióért adhatsz el.

2015. dec. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
50 év ? Hagyjuk most vagyok 50 éves:)
2015. dec. 5. 09:16
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én egy sz#ros falusi felújítandóért (vas megye, Szombathelytől 25 kmre) fizettem 6 milliót, úgy hogy ez itt olcsónak számít!

Ha jó helyen van az a romos kis ház, hülye vagy, ha nem veszed meg! Ennél csak drágábbat találsz, mert ez szinte ajándék!

2015. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

30 ezer lakosú alföldi kisvárosban pont most néztem egy építi telket. Üres telek! 400 négyzetméter, közművek a telekhatáron. 12 millió. A város kertvárosias, jobb környékén van. Nem kérnek érte irreálisan sokat, helyi ingatlanosok szerint ez az ára.

Na ha ezt veszem akkor egy BP-i akármilyen állapotú családi házért, ami nem pont egy dakota gettó közepén van nem sok a 10 millió.

2015. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,de ezt példának hoztam fel nem én szeretnék Budapesten venni ingatlant vagy telket igazából arra lettem volna kíváncsi ,hogy csökkenés mikorra várható lakásra
2015. dec. 5. 16:07
 10/22 anonim ***** válasza:
A Dunakanyarban, főleg Szentendrétől felfelé lehet kapni telket (650 m2) kis házzal (tetőteres, felújítandó, főútvonali, gáz és csatorna bevezethető) 12-15 millió. Le is lehet alkudni belőle. Téglából épült stabil épületek, üdülőháznak épültek, szigetelés és felújítás után kellemes családi ház lehet belőlük. Sokat el is adtak már).
2015. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!