Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Káposztásmegyeren élni?

Milyen Káposztásmegyeren élni?

Figyelt kérdés
Káposztásmegyeriek! Milyen ott a IV. kerület zöld övezetében élni ? Mennyire érdemes oda költözni ? Milyen a népesség összetétele ? Sok roma van ? Mennyire biztonságos este ? Újpalotán jobb lakni vagy Káposztásmegyeren ? Sok jót hallottam a környékről és tapasztaltam is, hogy jó a közlekedés és "kedves" környéknek is tűnik :). Mégis más valamit rövid távon tapasztalni, mint valamit ténylegesen látni, mint környéki lakó. Köszönöm előre is a válaszokat!

2016. júl. 24. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Egy nagy baja van: alig vannak fák és kánikulában, tűző napon forró minden lakás. Nem napon barnultak vannak (hol nincsenek), de kevesen. A lecsapolt mocsarak, lápok helyén parlagföldek vannak, allergiát okozó növény sok van. Mivel nincs metró, csak villamossal vagy busszal lehet utazni. A vonatok nagy része nem áll meg Rákospalota-Újpestnél, pedig az gyors lenne a Nyugatiba.
2016. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Káp egy konkrét dzsungel! Bigi is megmondta, itt van egy kis ízelítő:

https://www.youtube.com/watch?v=rpyya19cXX4

2016. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Homoktövis utca és környezete aránylag jó.
2016. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Gratulálok a kedves második hozzászólónak, eki egy 2009-ben! youtube-ra feltöltött videóból ítélkezik..

Kedves Kérdező, én jó pár éve Káposztásmegyer 2-n, azon belül a Homoktövis lakóparkban lakom, szerintem egy igazi gyöngyszem, olyan mint egy üdülőövezet, mi is anno a "miliőbe" szerettünk bele. Javarészt új építésű, színes, NEM "dzsungel", sok zölddel, szép parkokkal, játszóterekkel. Többnyire kisgyermekes családok kedvence, és még most is épülnek újabb lakások. Bár ez a környék ár-érték arányban sajnos elég húzós - elég drágák itt a kecók, akkor még mindig ott vannak a panelek Káp1-en, ami a Farkaserdő közelében van. Így is összehasonlíthatatlan Újpalotával, roma alig akad. Közlekedésben tűrhető, sok lehetőség van.

2017. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs onnan messze egykori Dunág maradványa, annak a végében pedig a REX Állatsziget. Kiváló kirándulási lehetőség gyerekekkel, van tó, parasztudvar, simogató, vannak örökbefogadható állatok. Gyönyörű a környezete.
2017. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!