Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért ciki panelt venni lakni...

Miért ciki panelt venni lakni vagy abban élni? Miert hiszik azt hogy azt csak befektetesre kiadásra veszik?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
En nem panelban lakom, de sztem nem ciki.
2016. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem ciki csak kellemetlen
2016. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért kellemetlen?
2016. ápr. 16. 14:11
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Laktam falun is és jelenleg panelban. Hát hogy itt egymás közt mit beszélünk a panelról, kissé szépítve leírom, mivel ha eredeti megfogalmazás szerint írnám akkor törölnék. Panelban olyanok élnek akiknek nem elég baj az hogy minimálbért keresnek, még fokozzák is szenvedésüket például panelban tartott kutyával. Vagy a főbejárati ajtó csapkodásával hogy mások nyugalmát zavarhassa és több százezres kárt is okozzon az ajtóban. Éjjel részegen (sőt néha drogosan) őrjöngenek, hangosan zenét hallgatnak, ha többen összegyűlnek akkor a legkeményebb lakó sem mer szólni nekik. A szolgáltató cégek és a közös képviselők látva a lakók nagyfokú igénytelenségét és nemtörődömségét, exra magas számlákat küldenek a nagy semmiért. (Fura de azt mondom jól teszik, úgyis csak drogra, alkoholra, cigire, szilveszteri petárdára és egyéb haszontalanságra szórnák el). A lakók a bejárati ajtó mellett eldobálják a csikket és a papírzsebkendőt. A főbejárati ajtó kilincsét akár kutyaürülékes kézzel is megfogják. A kukatárolóban lévő kukába a gyerek ürülékét épp úgy beledobja mint a négylábú hálótársáét és szagolgathatja az egész épület. Ha dolgozni megy akkor addig a kutyája vonyít étlen-szomjan, ajtót rágva a menekülési vágytól. Ez nem hogy állatkínzás de emberkínzás is, mert az éjszaka dolgozók nappal sem aludhatnak, de mindez a kutyás lakót egy cseppet sem zavarja, hisz szerinte csak ő él ebben az országban. A közös tulajdonú helyiségekre senki sem vigyáz, a kerékpárját a falnak támasztja vagy akár a szomszédja ajtajának. Ha hajnalban megy dolgozni vagy éjjel jön meg akkor zavartalanul elénekli a folyosón akár egyik proletárdiktatúra indulóját is, persze úgy hogy mindenki felébredjen.
2016. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Egy kertes házhoz képest kellemetlen.
2016. ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Nagyfokú ostobaság így általánosítani.

A lakóközösség önmagát minősíti, talán nálatok így van, de nem mindenhol. Vannak normális közösségek is. Persze minél több ember lakik egy tömbben, annál nehezebb mindenkinek megfelelni, és akad egy zsörtölődő öregasszony vagy egy hisztis anyuka, de azért hogy kutyaszros kézzel megfogjuk a kilincset...basszus ne általánosíts már, hogy bunkó emberek csak panelben élnek!

én laktam ott is, most családi házam van.

óriási baromság, hogy a minimálbéresek laknak panelban.

tudod te, jelenleg mennyi egy panellakás?

én debreceni vagyok, 9-10 millió alatt nem lehet kapni még egy szoba konyhát sem! akinek kevés pénze van, az vidéken 3-5 millióért közepes állapotú családi házat vesz!

szóval rhadtul nem ez a vagyon fokmérője, hogy milyen lakásod van. egy csomó jól kereső ember él panelban.

a bunkóság meg... minél több pénzed van, annál jobb házad lehet, akkor annál jobb ember vagy? a fenét! a gazdagok többnyire bunkóbbak is, hisz megtehetik, és mindent megkaphatnak.

2016. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem ciki. Ki mit szeret. Én nem szeretem, de ismerek olyanokat akik nem hajlandóak csak panelben lakni.

A paneloknak nagyon jó beosztásúak szoktak lenni, kis nm-en is jó elrendezés. Régi bérházaknál (és sok háznál is) vadászni kell a jó elosztást. Laktam panelban, régi társasházban és (most) házban. Mindegyiknek van előnye-hátránya, kinek mi a fontosabb.

2016. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
92%

# 4

Hát én nem tudom te milyen környéken laktál, de én 14 éve élek az óbudai lakótelepen, és imádom. Csendes, rendezett, rendszeresen takarítva van maga a lépcsőház is, és igen, tartanak kutyákat elég sokan, de soha nem volt rá panaszom.

Szerintem az, hogy gáz panelban lakni, onnan ered hogy régen olcsó volt, a "lakótelepi suttyók" éltek itt, sok volt az önkormányzati lakás (ugye tévképzet, hogy csak a semmirekellő szutykok kapnak önkormányzatit). Aztán ez benne maradt az emberekben. Nyilván szívesebben laknék egy hatalmas családi házban szép nagy kerttel, de ezt osztotta az élet és én egyáltalán nem tartom ezt kínosnak.

2016. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem ciki. Ismerek olyanokat akik nem is laknának máshol.

Laktam panelban, társasházban és (most) házban, ha úgy alakul bármelyikben lakok.

Mindegyiknek van előnye hátránya, más szempont szerint jó és mindenkinek más szempontok szerint választ.

Az igaz, hogy befektetésre inkább veszik mint pl. házat, mert nem kell kertet gondozni, költeni rá annyit, viszont bérleti díj u.annyi vagy több, vagyis racionálisabb, praktikusabb arra.

2016. ápr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
polgári lakásból költöztünk újépítésűbe, majd panelbe. mindháromban ugyanolyan hangos volt a szomszéd (pedig a polgári 5 m-es belmagasságú volt, csak volt zongora). Minden együttélés kellemetlen, a kertesben meg ott a szomszéd, aki reggel 7-kor nyír füvet, a madarak üvöltenek az ablakod előtt, a macskák bagzanak, kutyák ugatnak...
2016. ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!