Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Taksonyban élni?

Milyen Taksonyban élni?

Figyelt kérdés

Nem találtam infót, vagy csak régieket.

Ami érdekelne, hogy milyen gyerekekkel az élet? Vásárlási lehetőség, ovi, bölcsi, parkok, játszóterek vannak? Orvosi rendelő? Közösség milyen? Bocsánat a kérdésért, de kisebbség? Közbiztonság? Minden érdekelne, hálás lennék a válaszokért.


2016. aug. 12. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég csendesnek, falusiasnak láttam, amikor egy barátom horgásztanyáján jártunk. Ott van a Duna, szemben a Csepel-sziget, szép a környezet.
2016. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
2016. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi kettes, az ingatlan.comon én is rá tudok keresni, hogy milyen eladó házak vannak.

Ellenben sajnos az ott élők nem töltik fel tapasztalataikat az oldalra, így ezért írtam ki a kérdés.

Első, köszönöm!


Valaki, aki él/élt ott?

2016. aug. 12. 12:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem Taksonyban éek, hanem Szigethalmon, de naponta átmegyek rajta, mert ingázok Pestre.

Nyugis kis város, nem nagyon látok kisebbséget. Vannak jó kis játszóterek. Vásárlási lehetőség is sok van, de szinte egybe van épülve Dunaharasztival, ami ugye elég nagy város, ott aztán minden van.

Távolsági busszsl könnyen be lehet jutni Pestre.


Néha elgondolkozom, hogy ott is kellett volna néznünk házat...

2016. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen a horgásztanyák (és a homokdombokra épült lakóházak alatti Dunapartja.

[link]

2016. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2016. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hasznos válaszok voltak. Szerintem a hétvégén fel is fedezzük.

Nagyon köszönöm!

2016. aug. 13. 06:49
 8/9 anonim válasza:
Ó hát ott mindenki ismer mindenkit ott él az osztalytarsaim nagyresze tok jo fejek a legjobb abratnom is ott lakik nagyon szeretok ott lenni
2018. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#4: falu ;)
2022. jan. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!