Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nem tudja x ember eladni az...

Nem tudja x ember eladni az ingatlanját a neten az mit gondol miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom elmondani, hogy miért nem érdeklődtem pár lakás iránt ami egyébént a beparaméterezett keresésemre az oldal kiadott.


Sok helyen nincs alaprajz, pedig fontos lenne. Van ahol egyáltalán nincs kép vagy ha van az is rossz. Lefényképezik a faliképet, a tükröt, az ingóságokat de alig van rendes kép a lakásról.

Nem töltik ki az adatlapot, lényeges dolgokat kihagyak. Pl. fűtés típusa, parkolási lehetőségek, fürdő és wc külön van-e, stb. Ez csak pár klikk lenne. Beszéltem magánszeméllyel is telefonban és iszonyatosan határozatlan volt, semmit nem tudott elmondani a saját lakásáról. "Mi érdekli?" Így indított.


Attól is függ, hogy érdeklődők vannak-e a lakás iránt telefonban vagy sem. Ha vannak akkor megakarják-e nézni. Ha megnézték akkor miért nem akarják megvenni. Pl. nem jó a környék, más mint a képeken, zajos, sokallják az árat, stb. Lehet taloba teszik és találnak jobbat, stb. stb.


Nem mindeki született értékesítő, ha nem megy akkor keresni kell egy ügyökséget.

2016. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Másik oldal. Volt alaprajz, jó fotók. Jöttek az érdeklődők: két ilyen nagy szoba?? (látszott a mérethelyes alaprajzon is), egybenyílnak a szobák (ez is), stbstb. A kedvencem a jééé, itt már jártunk megjegyzésű érdeklődő volt. És tényleg járt már nálunk korábban, ötletem sincs, hogy nem vette észre hova megy.

Szóval a lakásnézők vele is csak mozizni készül, fogalma sincs, hogy mit akar vagy akar -e egyáltalán. Nálunk spec volt a helyzet, nem kis lakás, egybenyíló szobákkal, gyönyörűen felújítva. Ki kellett várnunk az, aki erre vágyott.

2016. aug. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2! Mennyi idő alatt sikerült végül? Ingatlanos vagy te adtad el?én is úgy látom mozogni jönnek meg betrappolnak cipővel a szobaba
2016. aug. 30. 08:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ingatlanos adta el, 20 hónap alatt. (2.)
2016. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is sokáig kerestem ingatlant, de bosszantott, hogy hol az ágyat fényképezték, hol a bútort. Elhiszem, hogy az eladónak tetszik a saját lakása, de tessék a szerkezeti elemeket fényképezni! Úgy, mint ajtók elhelyezkedése folyosók, erkély. Alaprajz fontos.

Ha ingatlanos fényképez, az jó szokott lenni, de ott meg nem látszik az utcáról a ház, nehogy beazonosítsák.

2016. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KovácsBettinaDH válasza:

Több mint valószínű, nem jól lett belőve az ára az ingatlannak.

Fontos milyen állapotú,hogy hol helyezkedik el, illetve az infrastruktúrája is.

Ha esetleg gondolkoz

2016. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!