Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha most pörög az ingatlanpiac,...

Ha most pörög az ingatlanpiac, akkor miért nem tudom eladni a házamat már vagy 3 éve?

Figyelt kérdés
3 éve hirdetem már, az árát 40 millióról már 32-re lecsökkentettem, de még így is alig akad érdeklődő. Pedig szerintem ennyit megér, mert Budapesttől alig 40 km-re van, autópályától 4 km-re. Forgalom nélkül fél óra alatt bent van az ember a belvárosban. 150 nm-es, remek állapotban van, 10 éve épült, 2000 fős biztonságos településen, panorámás környezetben. Nem akarom itt reklámozni, csak nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lehet az oka, hogy ha mindenhol azt mondják, hogy felélénkült az ingatlanpiac, egyre drágulnak az árak, veszik az ingatlanokat, mint a cukrot, én mégis miért nem ezt tapasztalom?

2016. nov. 26. 21:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
93%
Most már tényleg kíváncsi vagyok én is...tedd fel ide légyszi....
2016. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván azért mert drága. Ha olyan jó vétel lenne már rég elkelt volna. 3 év rengeteg, ha ennyi idő alatt nem tudtad eladni akkor ott valamit nagyon benéztél.

Akinek van 32 milliója és Bp-re akar bejárni dolgozni, az talál közelebb is házat ennyiért, max nem 150 nm-eset, de felesleges is ilyen nagy.

Meg persze a népszerű oldalakon kell hirdetni.

2016. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
93%

Az nem számít h forgalom nélkül mennyi idő alatt lehet beérni Bp-re. Hiszen aki Bp-en dolgozik, pont olyankor közlekedik amikor a legnagyobb csúcsforgalom van hétköznap reggel és délután.

Plusz ha a tömegközlekedés nem jó, az nagyon lenyomja az árakat.

2016. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!