Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A szüleimnek a háza (fele...

A szüleimnek a háza (fele fele) van rajta 1.5 millio hitel amit átvettem. És nem tudom a nevemre rakni amig van rajta hitel? Ajándékozás lessz.

Figyelt kérdés
Mert apukám csak gyűjti az adósságot es nehogy ráterheljék az ő részére amit nekem kell kifizetni
2017. márc. 8. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy "átvetted a hitelt".
2017. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy hogy a szüleim nevén van a hitel de en fizetem havonta. Es ha lejár ajándékozás lesz feltüntettve. De nem tudom lesz e időnk erre hogy átkerüljön az én nevemre mielőtt apu többi adósságát rá nem terhelik?
2017. márc. 20. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a szüleidnek közös tulajdona a ház, apukád nem tud anyukád nélkül jelzálog hitelt igényelni, tehát annak veszélye nem áll fenn, hogy apukád a tudtotok nélkül hitelt tetessen a házra.
2017. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!