Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért szeretne majdnem minden...

Miért szeretne majdnem minden vevő részletfizetést kérni?

Figyelt kérdés

Hirdetek egy kisebb hazat falun alig 3.5 millioert.

Par honap alatt mar a 3. emailt kapom,hogy ,,ügyved altal" reszletben fizetne nekem. Mit kepzelnek ezek? Mi vagyok en? Az OTP?

Legutobbit mar majdnem leoltottam,azzal a szoveggel,hogy legyen szives befaradni a legkozelebbi bankba,kerjen hitelbiralatot,es akkor a banknak nyugodtan fizetheti a havi törlesztöt. Jaaaa,hogy akkor vissza is kell fizetni az utolso forintig a felvett összeget? Elnezest..

Ha a bank nem ad kölcsönt akkor en miert adnek? A ket szep szemedert? Raadasul sokkal kevesebb jogi lehetosegem van,ha ""esetleg"" megsem fizetnenek ki.Pl feluton nem csöngethetek be az uj tulajhoz,hogy ,,na,akkor mostantol az utca az uj otthonotok,mivel meg tartoztok x millio forinttal".



2017. ápr. 26. 02:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
79%

A mi kis falunkban működik az a dolog hogy részletre

veszi meg a fiatal h.pár a házat Juliska nénitől.

Ügyvéd előtt teljesen hivatalosan. Nem tudom miért ne tehetné meg legálisan ezt Jóska bácsi.

Ez a dolog amúgy azért történik meg mostanában,(hangsúlyozom nálunk a faluban de szerintem országosan is mondhatom,)mert sajnos olyan világ van hogy egy 20-30-40 éves ember,nem rohangál 3-4 millával a zsebében ,a bankok meg... hát azt hagyjuk :D Különben én is igy vettem házat és már ,ki is fizettem viszont autót már svájci frankra vettem gondolom kitalálta mindenki hogy azt még nem .

2017. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
73%
Igazából nincsen semmi baj a bankokkal meg a hitellel csak jót kell választani, de ilyen házra a bank nem ad hitelt, mert ha nem fizeted nem tud vele mit csinálni. Értéktelen, eladhatatlan. Szóval ha akarna is az ember felvenni, meg tudna is, nem fognak neki adni rá.
2017. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!