Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Igaz hogy kezd felértékelődni...

Igaz hogy kezd felértékelődni a panelház, mert sok újépítésű ingatlan borzasztó minőségűen lett megépítve?

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 20:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
33%

Laktam már családiházban, panelban, újépítésű lakásban és régi tipikus belvárosi lakásban. Mindezek közül a panelben éreztem a legjobban magam...


Szerintem hírtelen megnőtt a panerekre a kereslet és ezzel egyenesarányban az ára is. Plusz az ingatlan árak folyamatos növekedése az elmúlt pár éveben.

2017. máj. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Láttam egy ilyen rémséges sorházas lakótelepet, az agglomerációban, település szélén. 50 m2-es lakások, pici kert hátul, elől semmi, erkélyre bárki beláthat. Válaszfalak vékonyak, szigetelés 10 cm(!) és minden más is összecsapott kártyavár. Ehhez képest irgalmatlanul drága. Akkor már inkább a panel, mint ezek a méhkaptárak.
2017. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mi az, hogy újépítésű? Újépítésű de micsoda? Társasház? Lakás? Ikerház? Sorház? Különálló családi ház?


Megy itt az okoskodás a panel lakások fél évszázados stabil tartósságáról. Hogyne. Aztán minden második lakóközösségnek rég eltűnt a képviselete és bármilyen kár, közelgő felújítás vagy beruházás lenne már nincs aki intézze, ezért a panelek fele leragadt a koszos, dohos, omladozó 70'-80'-90' években. A maradék sem jobb, csak a szar le van kenve cukormázzal. Jah, mert az olyan beton, hogy örök élet meg egy nap... persze, természet anyánk is nagyon örül ennek. Aztán kicsit utána kellene olvasni olyan egészségkárosító hatásoknak, mint a pl a beton és az azbeszt káros hatásai az emberi szervezetre... Laktam pl panel 8. emeleten (IS) pár évet, túléltem 2 földrengést. Sok szerencsét hozzá, na onnan próbálj meg kiszaladni amikor baj van. Tüzeket, rothadó nyuggerek, befészkelődő cigány bűnbandát és a lépcsőházba szaró-hugyózó csöveseket nem is említem. Rács legyen az a lényeg, mint egy rohadt börtönben.


Persze lehet kritizálni az újépítésű akármik minőségét, feltéve ha van olyan hülye, aki nem nézi meg, hogy mit vesz. Akit át lehet verni azt átverik egy panellel is, meg egy újépítésűvel is.


Aki nagyon szeretne leragadni a régi jó kis rothadó szocreál kultúrában annak kiváló megoldás lehet egy panel. Azoknak pedig akik képesek voltak kiseggelni egy középiskolát és önálló gondolkodásra is képesek akár, azoknak ott az újépítésű ingatlan.

2020. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!