Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakás/ház vásárlás Budapesttől...

Kérdezlek kérdése:

Lakás/ház vásárlás Budapesttől max 40percre?

Figyelt kérdés

Hol kéne keresnem lakást, vagy házat Budapesttől maximum negyven percre autóval, vonattal, tömegközlekedéssel,10 millióból? Nem kell hatalmas ház vagy lakás lakás esetén 40, ház esetén 50 nm környékén gondolkodtam. Csak nem tudom hol kéne ilyet keresnem sajnos. Annyi érdekelne még hogy a környék ne legyen rossz, ne keljen félnem a rablástól, betöréstől és hasonloktól.

Köszönöm a segitséget.



2017. jún. 7. 16:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. És Sülysáp, az milyen környék? Mert láttam ott olcsón is ingatlant de nem tudom mennyire jó.
2017. jún. 11. 17:03
 12/17 anonim ***** válasza:

Sülysáp is jó, nem a kisebbség a jellemzője.

Ott minden van és szerdán, vasárnap nagyon jó hetipiac a vásártéren, ahol csodás zöldségeket, gyümölcsöket, de még bútort is vehetsz. :)

Van Tescó és mindenféle boltok, állatorvos és minden ami a napi élethez szükséges, anélkül, hogy kimozdulnál onnan.

Csak arra figyelj, hogy Sülysáp nagy kiterjedésű, célszerű olyan körben keresgélned az állomás körül, amit esetleg kocsi híján gyalog is kényelmesen megteszel, télen, nyáron.

Tényleg jó hely és 25-30perc a Keleti a zónázóval.

2017. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10-esnek: úgy tudom, hogy Tápióságnak nincsen vonatállomása. Hol kell leszállni a vonatról, ha oda megy az ember? És mennyit kell buszozni?
2017. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Óránként megy a vonat Szecsőről Budapestre és ahhoz van Tápióságról busz. A menetideje 10 perc, 5-6 km a vasútállomás.

De hajnalban és reggel kettő, délután egy közvetlen busz van Tápióságról a Stadionhoz.

2017. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
... és vissza természetesen.:)
2017. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Értem, köszönöm :)
2017. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Elnéztem, délután nincs közvetlen busz Pestre, viszont 3 is jön a Stadiontól vissza Tápióságra, aminek a menetideje a menetrend szerint 1,05perc.

(15ó15p, 17ó20p, 19ó30p az indulás)

De a vonatok, ahogy írtam is óránként jönnek-mennek, 40 perces menetidővel+10perc a helyi busz)

2017. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!