Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csak kíváncsiságból érdekel,...

Csak kíváncsiságból érdekel, más melyiket választaná?

Figyelt kérdés

Nem valószínű hogy befolyásolja a döntésemet, csak úgy érdekel mások véleménye...


1. Lehetőség 85négyzetméteres faluközfonti, munkalehetőségtől 25km vályog kádárkocska 3szoba felújított(új tető, felújított falak)központi fűtés vegyes tüzelésűvel termosztáttal+kandallo az egyik hálóban.

3000négyzetméter telek (szomszédok kertje alapján jó termőföld)

1600fős nyugodt csendes falu, rendőrség kriminalisztikai térképe szerint évi 3 bejelentett rablás a max...

15km Balaton


2. Lehetőség

3 szintes (1pince; 2 nappali, kisszoba, kiskonyha, kisfürdő; 3 két háló kis folyosó bazinagy terasz örök panorámával egy hatalmas horgásztóra.

Zártkerti de minden szomszéd lakott, 1 utcánnyira már belterület, vezetékes víz csatorna minden van.

Tégla, szigeteletlen, 20 éves ház, fűtés jelenleg nincs benne.

1660 lakosú falu, 400cigány de helyiek beszámolói szerint békében élnek, rendőrség kriminalisztika térkép, 2 bejelentett bűneset évente.

4300négyzetméter telek, tele főleg gondozattlan szőlővel.

25km munkalehetőségtől csak a másik irányba mint az 1, 20 km Budapest:)


1. Lehetőség 6millió 4millió önerővel + hitel, azonnal költözhető


2. Lehetőség 4millió, belső burkolatokat fel kell újítani és fűtést kell intézni bele, kémény van. Tehát nem azonnal költözhető,


Jelenleg havi max 25000ret tudok mozgósítani a fizetésemből és 4000.000 ft-m van.



2017. júl. 12. 10:35
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Ja és a 2es összesen a 3 szint 120négyzetméter
2017. júl. 12. 10:36
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennyiből egyértelműen az első!
2017. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
1.
2017. júl. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Csakis az első, nem is kérdéses számomra.

(Ha kéred, meg is indoklom.)

2017. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha jót akarsz magadnak, akkor az 1-es!

Remélem a végén elárulod, hogy melyiket választod, mert megöl a kíváncsiság!:)

2017. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Elfogadok indoklásokat :)

Amúgy nekem egyelőre a 2es felé húz a szívem, de az eszem azt mondja, hogy az 1es... a héten el kellene döntenem :)

2017. júl. 12. 11:04
 7/43 anonim ***** válasza:
30%
Én nem laknék faluban, ha a 2-es csöndes, akkor azt választanám
2017. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
De attól, hogy zártkert attól még falu :)
2017. júl. 12. 11:18
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
első
2017. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok és az indoklásom


- Most 1600 lakósból 400, azaz a negyede cigány.

Jövőre már 600 utána évben 900, majd 1300 és így 5-10 éven belül több lesz a cigány mint a nem cigány.


- Te egy ilyen helyen fogsz élni külterületen, amit a büdös életben nem fogsz tudni eladni - még gombokért sem! - hitelt soha nem fogsz tudni felvenni rá, mert zártkert.


- 4300 m2 (gondozatlan szőlő) rettenetes sok munkát igényel, amit munka mellet, esetleg hozzáértés nélkül képtelenség rendben tartani. Vagy éjjel-nappal robotolsz benne, vagy PÉNZÉRT fogadsz valakit (ha találsz) aki megcsinálja, de ilyet egyre nehezebb találni és akkor mi lesz?


- Az ingatlanra kezdésnek rá kell költened 2 milliót (fűtés + egyéb felújítások) amire jelenleg nincs kereted, aztán majd valamikor költözhetsz valamibe, ami a felét sem fogja érni, hidd el!


- Nem tudom milyenek a családi viszonyaid, de vagy vannak gyerekeid, vagy lesznek (talán) akiknek hóban, sárban, fagyban, vagy +40 fokban kell gyalogolniuk az iskolába a külterületről, de ez rátok is vonatkozik, ha orvos vagy bevásárlás szükséges, vagy munkába kell menni vonattal, vagy busszal.

És ezt akkor is meg kell tenni, ha nincs autó, vagy éppen rossz valamiért.


- és még valami! Én személy szerint azért költöztem ki 2 szintes házból, mert lett egy balesetem és közel egy évig nem tudtam feljutni az emeletre. Te sem tudhatod, hogy mit lapátol az élet, fiatallal is történhet bármi.


Ha lenne egy kicsivel több időm, de sajnos mennem kell, még tudnék neked sorolni egy pár indokot amiért a 2-es ingatlant felejtsd el, de most kapásból ennyi jutott eszembe!

2017. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!