Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik a jobb beosztású panel...

Melyik a jobb beosztású panel szerintetek: az 53 vagy az 59 nm-es?

Figyelt kérdés
Az 53 nm-nél van erkély, két irányba néznek a szobák ablakai, de kicsi a konyha, van egy nagy, egy közepes és egy kicsi szoba. Az 59 nm-nél nincs erkély, minden szoba ablaka egy irányba néz, nagy a konyha, van két kicsi és egy nagy szoba. Két gyerekkel költöznék.
2017. szept. 6. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az 59 nm-es. Mondjuk én haza beszélek, mert ilyen lakást árulok, és eddig főleg két gyermekes családok érdeklődtek.
2017. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem kell a minél nagyobb hely, az 53 m2-es. Hogy miért:

- két irányban néznek az ablakok, átszellőzik (egyirányba nézőknél minimum ventilátor kell)

- van erkély, ez növeli az értékét, ki tudsz lépni a szabadba, nem érzed úgy, hogy egy ketrecbe vagy bezárva

- ha hátrány a kis konyha, ezt a kompromisszumot meg kell gondolni

2017. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az erkély kell,főleg gyerekeknél,meg teregetni is jobb oda. Kicsi konyhát bepolcozod,az asztal is polc legyen,rajta egy nagyobb bútorlap.

Vigyázz,az a pár nm megdobja a rezsit is.A szomszédomé 4-5 nm-el nagyobb,volt amikor 10 ezerrel több fűtésszámlát kapott.Be is dagadt a feje! :D

2017. szept. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan lakást ne vegyél, aminek egy falon van csak ablaka. Azt se télen se nyáron nem tudod átszellőztetni.
2017. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tizenvhány évig egyirányba néző ablakú, sötétkonyhás panellakásban laktam, semmi gond nem volt a szellőzéssel. Jó beosztású lakás volt. Szerintem az erkély lényeges lehet, ruhaszáritás, gyerek napoztatása, stb.
2017. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az erkély és a két irányba néző ablakok megérnek mínusz 6 m2-t és egy kisebb konyhát... :) De természetesen minden attól függ, hogy neked mik az igényeid.

Nálunk kritérium volt, hogy erkély legyen, éppen a fent felsorolt indokok miatt. (Teregetés, némi "szabadság" érzés, de akár csak kiülni vacsorázni is.)

2017. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy irányba néző ablakok nagyon gáz! Mióta megszívtuk vele, ez elsődleges szempont lett, én az 53-ra szavazok, az erkély is jó dolog, de az tájolás nagyon fontos.
2017. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!