Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kőbánya melyik része rossz?

Kőbánya melyik része rossz?

Figyelt kérdés

Hellyel-közzel ismerem a kerületet. A tömegközlekedése siralmas, de ezen kívül egyáltalán nem tartom rossz kerületnek.

Újhegy biztonságosnak, nyugalmasnak, családbarátnak tűnik. A panelok nagy része felújítva, a tó igen hangulatos; a városrészben rengeteg bolt, ovik, általános iskolák.


2017. dec. 8. 20:02
 1/8 A kérdező kommentje:

Jesszus, kicsit félrekattintottam. Mindegy, a kérdés érthető.

Folyt. :D

Óhegy is hangulatosnak néz ki, főleg a Harmat utca környéke.

A Kőrösi Csoma Sándor úttól Újhegy felé nekem alapvetően szimpatikus, dimbes-dombos, zöld, sok parkkal, az Óhegy park kifejezetten szimpatikus.


Továbbá az Árkád környéki lakóteleppel se tudom elképzelni, mi gond lehet.


Szóval azt az egyetlen, mindenki által ismert bizonyos utcát leszámítva melyik részei rosszak?

2017. dec. 8. 20:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban a bizonyos utcái szörnyűek, de vannak élhetőbb részei.


Amúgy az, hogy melyik része rossz, nézőpont kérdése.

Monte Carlóhoz képest mindegyik része rossz, egyes durva gettókhoz képest meg még a Hős utca is élhető.


Ha jól állsz anyagilag, akkor nem ebben a kerületben érdemes nézelődnöd, mert mindegyik része rossznak fog tűnni, ha meg nem, akkor lehetnek olyan árban élhetőbb közeli kistelepülések.


Ha valami kőbányához köt, akkor az általad említett helyeken nagyjából azt kapod, amire számíthatsz.

2017. dec. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát jelenleg nem költözöm, jó helyen lakom, bár a 11. kerületbe szívesen költöznék. :D


Viszont Kőbánya általam felsorolt részei kifejezetten szimpatikusak, egy Óhegy, Újhegy a tömegközlekedést leszámítva vetekszik nálam a 11.-kel. Csendes, zöld, sok bolt, sportolási lehetőségek...

2017. dec. 10. 10:58
 4/8 anonim válasza:
amelyik beomlott :D
2017. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Beomlott?
2017. dec. 11. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik. Most még.
2017. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért született ez a kérdés, mert igazából nem értem meg a kerület rossz hírét. Gyártelep és lakótelep, de utóbbinak jó része kifejezetten hangulatos, nem is beszélve a fejlődésről.

Egyébként majdnem ott lakom, oda jártam általánosba is, még kisebbségi osztálytársam sem volt..

2017. dec. 12. 14:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek a részek amiket felsoroltál szerintem is egész jó környékek, nincs velük semmi baj. Egyébként én is a 10. kerületben lakom, Felsőrákoson, erről pl senki meg nem mondaná, hogy a 10. kerülethez tartozik :)

Szerintem egyébként kőbánya alsó vasútállomás környéke gázos kicsit, legalábbis mikor megyek az okmányirodába, nincs túl jó érzésem... és végig a Jászberényi - Kőrösi Csoma - Kőbányai út környékén sem élnék szívesen.

2017. dec. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!