Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha most ingatlan vásárlás...

Ha most ingatlan vásárlás előtt állnátok hol vennétek lakást/ házat?

Figyelt kérdés
Ha házat akkor iker, sorház, családiház?
2018. febr. 14. 20:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Most azért kell lepontozni a másikat mert te nem laknál ott ahol ő? Úristen..
2018. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Tőlem mindenkinek ment a zöld kéz, az nem én voltam. Amúgy az a válasz ahol a drága árak és a cigányozás megy... Nem tudom, hogy hol lakhatsz, mindenhol vannak. Ott ahol laksz nincsenek? Amúgy meg most minden normális, sőt még a lapukkant lakások/ házak is megdrágultak.
2018. febr. 15. 18:17
 13/24 anonim ***** válasza:
#12: nem erről beszélek én is? Te is mondod mindenhol vannak, és mindenhol drága a ház. Akkor nincs olyan hogy jó hely. Én speciel Hevesben, Bélapátfalva környékén, de inkább még északabbra vennék házat, mert az a környezet, környék vond, de minek? Munka nincs, ellenben annál több rossz fajta roma...
2018. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Úgy látom nem csak mi vagyunk úgy hogy a legfőbb szempont a szomszédnélküliség lenne... :-)Elmondanátok mi a problémátok?Mi is kertesben lakunk,de a jobb oldali szomszéd kertje,és autóbejárója közvetlenül a falunk mellett van.Minden áthallatszik sajnos,és nem is tudjuk érdemes lenne-e milliókat feccölni egy kőkerítésbe ami jó magas és vastag.. :-(
2018. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
A kérdésre válaszolva.Attól függ minek venném,hogy ott éljek,vagy kiadjam,vagy nyaralónak?Mert akkor teljesen eltérően választanék.Ami biztos lenne mindhárom esetben,az az hogy minél újabb építésú legyen,és ne kókány,gányolt.Mert amit mi vettünk is egy kész katasztrófa.Igaz mi voltunk a hülyék mert nem néztük meg alaposan,de az a baj,hogy itt nagyon kevés ingatlan van eladó,és helyileg pont ott volt ahol szerettük volna...
2018. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"a jobb oldali szomszéd kertje,és autóbejárója közvetlenül a falunk mellett van.Minden áthallatszik sajnos,és nem is tudjuk érdemes lenne-e milliókat feccölni egy kőkerítésbe ami jó magas és vastag."

Mintha én írtam volna. Ha lenne rá pénzem azonnal még ennél és dózer ezerrel. Ha élmennek itthonról a kutyáik vartyognak ok nélkül. Ha itthon vannak akkor vagy zörögnek, vagy üvöltenek, vagy nyírják egymást az asszonnyal.

2018. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
16-os! Nagyon sajnálom,teljesen átérzem hidd el.. :-( Már az is megfordult a fejünkben hogy eladjuk,pedig még egy éve sincs hogy itt lakunk,és az a szörnyű,hogy a szomszéd nélkül egyszerúen imádnánk itt lakni!Mindig arra gondolok,ha pár hónappal később látjuk meg,akkor meg se vettük volna,hisz akkor hallottuk volna hogy minden áthallatszik,de mikor megvettük,egy idős bácsika élt ott,és síri csönd volt...De megint végigmenni az adásvételen,a banki hitelen,bukni egy csomó pénzt,ez se járható út..Viszont így meg még az életkedvem is elmegy mindentől...
2018. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#14 és 16-os


Magas sövényre nem gondoltatok?

Nekünk csodasövény van baromi sűrűn ültetve, már 3 m-es.

Igaz, a nyírási egy darabig gondot okozott, létra és stb., de már nem vacakolunk vele, addig nő ameddig akar, csak az oldalát igazgatjuk időnként.

Olcsó, hasznos, semmi kecmeccel nem jár, ... na jó a nyírást leszámítva.

[link]

2018. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
18-as,a sövény már ide kevés,még ha 3 méter magas akkor is sajnos... :-) Ettől függetlenül ha meg lesz a kerítés egyszer,még "erdőt" is ültetünk elé,biztos ami biztos.. :-)
2018. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 4+m a sövény de sajna kevés. 3 éve lakunk itt, az elején nem volt "baj", de közben elváltak, de maradt mindkettő telken belül illetve született egy unoka (szűznemzéssel) őt is rendszeresen itt hagyja az "anyja". Nem lenne baj ha nem lenne megosztva a telkük, felé annyi széles mint a miénk. Bunkó leszek: kívárom míg megölik egymást, vagy míg el nem kezdik árverezni. Tavasszal beton elemes kerítést (2,40 magas) építünk, meg egy színt, hogy ne is lássuk őket.

Gondolkozom még pulykát, gyöntyúkok tartásán, csak mert azok olyan halkak.

2018. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!