Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha most ingatlan vásárlás...

Ha most ingatlan vásárlás előtt állnátok hol vennétek lakást/ házat?

Figyelt kérdés
Ha házat akkor iker, sorház, családiház?
2018. febr. 14. 20:45
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
20! A betonkerítést a kész elemesből gondoltátok? Mi is azon filóztunk,de attól félünk túl vékony...Most a zsalukőnél tartunk,abből egy 2,60 -ast minimum! "Szűznemzéssel" ez jó! :-D Frankó csapat lehet.Kitartást nektek,valami isteni csodát,hogy nyugi legyen.
2018. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy milyen vastag a kerítés, azon már nem fog múlni mennyi hangot fog meg sajnos. Legalábbis nem számottevő.


De nem értem egyikőtöket sem. Hova raktok betonfalat? Az eresz alá vagy a szomszéd eresze alá? Bármelyik oldalra is megy, ha számottevő hangot akartok megfogni, akkor az ablakok magassága fölé kell lógnia a kerítésnek, abba meg a szomszéd nem nagyon fog belemenni

2018. febr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ez így túl általános kérdés, mennyi a kereted, hol a munkahelyed, hány főre stb..stb...

Én is pont vásárolnék, de most hiába írom le nekem mi a jó, mit tudok megfizetni.

2018. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, a zajongós szomszédos hozzászólót, ún. oldalhatáros építkezéssel épültek a házaitok. Hát ez elég gáz, hogy ennyire áthallatszik a szomszéd magánélete. Ahol mostanában nézelődtem ház ügyben-Érd- vannak igazán csodák: én nem tudom, hogy engedélyezhettek oldalhatárra épült egyszintes ház mellé középre épült, szomszéd telekre néző többszintes társasházat!:) Ott nem csak hallod, de nézheted is a szomszédot.


A kérdésre válaszolva: Óbuda, Csillag-hegy nagyon szép, persze az árak is azok. Valójában azonban Buda környéki agglomeráció a cél, lehetőleg nagy kerttel, kizárólag családi ház. Kor nem számít, inkább állapot. Na meg a környék, mert nem vagyunk a szabadulóbulik nagy partiarcai. :)

2018. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!