Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 1942-ben épült 2 emeletes,...

1942-ben épült 2 emeletes, sátortetős téglaház, ami rendben tartott, mennyire vészes?

Figyelt kérdés
Inkább ilyen,mint egy '70-es években épült 10 emeletes panelprogramos? Melyiket választanátok? Persze a lakás rendben van mindkettőben.
2018. ápr. 19. 12:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azt tény hogy a régebbi házakat még rendesen felépítették. De én több embert is ismerek akik most költöztek házba (panelból)és ketten közülük a "Pénznyelő" című filmet emlegették. Nézd meg jól a házat!
2018. ápr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kérdeztétek,valóban nem írtam: Budapesten nézelődünk,kistelepülésen nem kérdés,hogy a negyvenes években épült családi ház öregnek minősül,és általában vegyes falazatú.
2018. ápr. 20. 13:44
 13/14 anonim ***** válasza:
Nyilván ha egy lepukkantat vesz az ember amihez 50 éve nem nyúltak arra 10 millát rá.lehet verni. De ha meg drágábban veszel jót ahhoz megy évtizedekig nem nyúlsz.
2018. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#10 na igen, azt nem néztem hogy szintes. Akkor még akár B30-as is lehet. Akkor pedig 100 hogy azt venném, kell a panel a fenének...
2018. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!