Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti megvennétek olyan magasföld...

Ti megvennétek olyan magasföldszinti lakást ami alatt du.2-től este 11-ig nyitva tartó (kis) pub üzemel?

Figyelt kérdés

Maga a lakás szuper, a ház is, kis lakóközösség. Viszont pont alattunk lenne egy pub. Beszéltünk az alkalmazottal, azt mondta,hogy semmi gond nincs a vendégekkel, pár törzsvendégük van inkább, és ez hihető is, ugyanis a helyiség kb. 4X4 méteres.

A plafont szigetelték, az épület tégla, hangszigetelt ablakokkal. Az ár nagyon jó, valószínű azért, mert mást is elgondolkodtat ami bennünket.


2018. máj. 26. 16:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Befektetési célra megvenném, ha jó helyen van. Saját célra valószínűleg nem. Jobban szeretem a csendet és hát valljuk be. Egy alkalmazott miért mondaná, hogy nagyon hangos, nagyon gáz a hely?

Én nem szeretnék egy kocsma mellett/felett élni és mint ahogy mondtad is, sosem tudni mi kerül utána oda.

Ettől függetlenül persze neked kell mérlegelned, hogy számodra ez belefér-e.

Valaki jól érzi magát a bulinegyedben is. Én menekülnék onnan. Ha ingyen adnák is azért fogadnám el, hogy kiadjam, vagy eladjam. :)

2018. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, véleményeket!

Már kétszer voltunk azon a helyen, különböző napszakban. Mindkét alkalommal csend volt, csupán a Tv volt bekapcsolva, 1-2 vendég volt, tehát én hiszek az alkalmazottnak, aki egyébként azt mondta,hogy Ő aznap volt ott utoljára, tehát még annyira oka sem volt ferdíteni.

Először engem is sokkolt kissé, de el kell döntenünk,hogy vagy központi helyen veszünk lakást, elfogadva azt,hogy szinte mindenhol üzlet van, vagy kevésbé központi helyen, de távolabb mindentől.

Mivel fiatal srác vagyok ma már olyan szemmel néztem a helyet,hogy később még akár pár baráttal is jót beszélgethetek ott anélkül,hogy zavarnám az alvó gyerekemet :)

Nagy társaság oda nem megy, zene nincs, max a TV, és pár törzsvendég. Véleményeket kértem, felmértem, és hát valamit valamiért ...

Továbbra is van bennem egy tartás, de manapság nehéz megfelelő lakást találni, és ez amit felleltünk tökéletes. A lakóközösséggel együtt, úgy néz ki.

A tulajdonos egyébként a házban lakik.

köszönöm a tanácsokat!

2018. máj. 28. 19:49
 13/13 anonim ***** válasza:
Na milyen végül ott lakni? Minden okés? Ha még meg van a kérdés mesélj légyszi
2021. márc. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!