Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Micsinál egy ingatlanközvetítő...

Micsinál egy ingatlanközvetítő, ha kétes ember jön el vevőként a találkozóra?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 11:29
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ha az ajtóból küldöm el, akkor már felmérte érdemes e betörni így azzal nem sokra megyek. Oké hogy mindenben van rizikó, de az nem mindegy hogy mennyi és mit tehetünk ellene, és az se mindegy van e második vagy harmadik személy az esetben rajtunk kívül.
2018. júl. 12. 15:55
 12/29 anonim ***** válasza:
92%

#11

Nem hiszem el, hogy nem csak unatkozol!

Ha hirdetsz egy ingatlant, arról készülnek külső-belső képek, amiket bárki láthat, az ajtódig sem kell elmennie.

Ha viszont kép nélkül "titkosan" teszed fel, a kutyát nem fogja érdekelni és soha nem fogod eladni.

2018. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
na találj meg külső kép alapján egy házat. vagy mérd fel belső képek alapján hogy mit érdemes ellopni van e riasztó stb. nagyon képben vagy látom.
2018. júl. 12. 16:17
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

#13

Szerintem jobban képben vagyok mint te, mert a 5-ik magántulajdonú ingatlanomban lakom és a harmadik nyaralót készülök eladni, tehát az eladó és a vevő oldaláról is ismerem a figurát.

A riasztót bele szokták írni a hirdetésbe mint extrát, a címet megtudni meg egy telefon kérdése, te kis naiv.

Vagy ha felhív valaki, hogy szeretné megnézni a hirdetett ingatlant, akkor közlöd vele, hogy nem mondasz címet, hanem bekötött szemmel elviszed a helyszínre?

Te ne akarj ingatlant eladni!

2018. júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Na ennyit a nagy szakértelmedről. Hülyeségek kitalálásáig terjed ki.

És ha beírják a riasztót akkor mi van?

Fel se fogod miről van szó.

Azt hiszed mert eladsz s veszel pár ingatlant máris hozzáértő leszel.

Az írásaid élő példák arra, hogy ez mennyire nem igaz.

2018. júl. 12. 16:40
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

#15

Feladtam, szevasz!

2018. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Nagyon helyes!

Legalább nem találsz ki több hasonló kaliberű hülyeséget:

"Vagy ha felhív valaki, hogy szeretné megnézni a hirdetett ingatlant, akkor közlöd vele, hogy nem mondasz címet, hanem bekötött szemmel elviszed a helyszínre?"

2018. júl. 12. 16:45
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

#17

Nem azért adtam fel, mert én vagyok a hülye, hanem azért mert nálad nincsenek rendben a fejedben a bekötések.

És most már akármit írsz, nem válaszolok, mert reménytelen eset vagy!

Legyen szerencséd szegénykém!

2018. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

"A riasztót bele szokták írni a hirdetésbe mint extrát, a címet megtudni meg egy telefon kérdése, te kis naiv."


Te tényleg csak szövegelsz, miközben fogalmad sincs az egészről. Gyakran még az ingatlanos se mond címet, hanem a szomszéd utcába beszél meg találkozót.


Te csak elméletben találtad ki ezt az egészet, vagy ha gyakorlatban akkor nagyon felelőtlenül csináltad s csak véletlenül nem lett problémád. Nem ez a követendő példa.

2018. júl. 12. 16:58
 20/29 A kérdező kommentje:
jólenne ha be is tartanád
2018. júl. 12. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!