Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Micsinál egy ingatlanközvetítő...

Micsinál egy ingatlanközvetítő, ha kétes ember jön el vevőként a találkozóra?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 11:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
83%
Látom 20-as, hogy nem bírod elviselni, hogy a 70%-os tényleg nem foglalkozik veled tovább, ezért próbálod provokálni.:D
2018. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
nahát egy semmitmondó eltűnik, újabb terem helyébe?
2018. júl. 12. 18:16
 23/29 anonim ***** válasza:

A kétes emberek inkább magánszemélyt céloznak meg mint ingatlanost.


Ha én kétes ember lennék - de nem vagyok az- bizonyára kinéznék egy olyan tulajdonost akinél látom,hogy nagyon nincs tisztában a dolgokkal.

Nem hiszem,hogy a kétes személy - bár az ingatlanos sincs tisztában dolgokkal- ingatlanossal kezd.Már csak azért sem mert nem megy Vele semmire, legalábbis kétes szándékkal nem, hiszen Ő csak közvetítő szerepet tölt be.

2018. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
A kétes emberek nevében kikérem magunknak a megkülönböztetést és az elöítéletet. Mi is csak emberek vagyunk...
2018. júl. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem, miét szidjátok az ingatlanosokat! Nekem abszolút jó tapasztalatom van velük. Értékesítővénával rendelkeznek, oké, ez nem mindenkinek tetszik, de az ügyfelük érdekeit képviselik. Naná, hogy számít nekik a jutalékjuk, hiszen ebből élnek. Ebből tartják a családjukat. De ha nekem jó, neki is jó, ugyebár. A végső döntést meg amúgy is én mondom ki… Nekem csak a GDN-nel van tapasztalatom és abszolút megbíztam a szakértelmükben. Saját adatbázisból is dolgoztak, na most abban meg nem valószínű, hogy kétes ügyfelek vannak. Viccből nem megy el senki megnézni egy több millió forint értékű valamit. Vagy ennek mi értelme volna??? Mit tudom én, hogyan ellenőrzik, de a lakásomat egy nagyon aranyos és szimpatikus házaspárnak adták el. Nyilván nem visznek az otthonodba olyan embert, akit te sem engednél be… Egyébként, attól, hogy valaki nem Lamborghinivel megy megnézni a kecót, még lehet normális ember, sőt, lehet, hogy több pénze van, mint gondolnánk.
2018. júl. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

25

Kamu reklámszöveg, eddig 4 helyen írtad ugyanezt.


"Saját adatbázis" ügyfélkör. Olyan nincs :))))


Ennyire nem megy a biznisz?

2018. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
59%
Nem lehet, hogy te vagy az ingatlanos? :D Minden ingatlanos témában szidod a közvetítőket.
2018. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

27

Ó, micsoda szakmai fogás lenne, szindni az összes ügynököt ügynökösként! Látom, a mélyrepülés megy. Kérlek, folytasd.

2018. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

28

*ingatlanosként


És ha most megbocsátasz: foglalkozzon veled, akinek fontos vagy. Biztosan találsz majd valakit, ne add fel te sem!

2018. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!