Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért hiszik azt az emberek...

Miért hiszik azt az emberek Magyarországon, hogy Hálivudban laknak?

Figyelt kérdés

Lepusztult panelokat hirdetnek több tizmilliokert,miközben lassan mar Ausztriaban is olcsobbak a lakasok mint nalunk.:


[link]


Vagy lemaradtam valamiröl? Nalunk is mar atlag 2 ezer eurot keresnek az emberek és azt is evente 14x? Elnezest..en ugy tudtam,hogy az összeszerelö üzemekben meg mindig 140 netto a divat.Az is inkabb több müszakban.



2018. júl. 21. 14:45
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

@Ha pedig összehasolítani akarsz, hasonlítsd Budapestet Bécs árához ... még mindig van felfelé lehetőség, de Pozsonyhoz, Prágához képest is."


Haha..Tipikus ingatlanos szoveg.


Becs evek ota a vilag top 10 legelhetobb varosanak egyike..es nekem ugy tunik mintha nalunk nem dolgozna tobb szazezer osztrak Budapesten.


Pozsonyrol pedig:

[link]

Az atlagber 2018-ban kb 1500 euro.


Tenyleg pont Pragat akarod hozzank hasonlitani?


[link]


A mi ingatlanarainkat Romaniahoz,es Bulgariahoz kell viszonyitani.Tessek egy friss (tegnapi) cikk az atlagkeresetekrol:

[link]


"Mindig van ter folfele". Nyilvanvalo. A 6 millios koszfeszek panelbol lett 12, par ev mulva 24, majd 48. Magyarorszag az emberiseg kozpontja lesz,tobb millio osztrak fog nalunk kopogtatni.:

[link]

Ja,nem.Ha nem tunt volna fel,folyamatosan leszakadoban vagyunk.


Es hagy mutassak meg egy nagyon-nagyon lenyeges szempontot ami meghatarozza az ingatlanarakat,es a gazdasagi teljesitmenyt is:

[link]

2018. júl. 24. 19:12
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, NEM vagyok ingatlanos, és NEM, nem jó helyre akarod hasonlítani a magyar árakat.


Tetszik, nem tetszik, a tények nem téged igazolnak, és ez így is fog maradni. Most állnak helyre az árak, és még törekednek is felfelé. Olyan irreális olcsóság többé nem lsz, mint kb. 5 éve volt.

2018. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

Még valami: a dolgaid igazolására hülyeségeket citálsz ide.


NEM osztrákok vásárolnak itt, hanem az összes letelepedési kötvényes kínai, oroszok, franciák, hollandok. Csak ez több tízezer ember.


Budapest árai pedig egy közép-európai főváros árai, és MINDEGY, hogy minek szavazzák meg a neten Bécset.


Nincs igazad. És igen, lemaradtál. A tényekről. A jelenleg 700-900000 ft-os nm árak soha többé nem fognak a harmadukig visszaesni. Sőt.

2018. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

,,Tetszik, nem tetszik, a tények nem téged igazolnak, és ez így is fog maradni. Most állnak helyre az árak, és még törekednek is felfelé. Olyan irreális olcsóság többé nem lsz, mint kb. 5 éve volt."


Milyen tenyekröl beszelsz? A tenyeket fentebb linkeltem. Semmi sem indokolja a budapesti ingatlanarakat.A CSOK-on,es nehany tizezer külföldi maffiozon kivül. Ha majd tömegesen adjak el a evek mulva akkor mit csinalsz?Vagy a kovetkezo valsagkor?


Itt is olvasgathatsz meg tenyeket:

[link]


,,Visszatérő szlogen a befektetéseknél, hogy ez most más. Most nem fognak esni az árak, mint eddig mindig, mert ez most más szituáció, mint volt az elmúlt kétszáz évben újra és újra."


Mindenki tudja mi lesz a vege,a kerdes csak az,hogy a fsz melyik vegen fogsz allni.:

[link]

2018. júl. 24. 23:28
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek kérdező: ha úgy gondolod, hogy az ingatlanárak esni fognak, sőt zuhanni, akkor ne vegyél most ingatlant, hanem halaszd el a vásárlást 5 évvel. Ha igazad lesz, akkor jól jársz, ha nme akkor nagyon rosszul.

Dee indulatosan állsz a mostani lakásárakhoz, aminek sincs sok értelme. Kire, mire vagy dühös, és miért?

Az ingatlanosok meg nem tudják felverni az árakat. Én pl ingatlanos nélkül adtam el, és az internet korában egyre többen (bár még nem elegen) tesznek így.

2018. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Olyan tényekről beszélek, kérdező, emlyek nem a hibás prekoncepciódból indulnak ki.

Budapest NEM Bulgáriához korrelál ugyanis.


Kiszámoló, köszi, megvan. Ezzel együtt a két és félszeres árak nem fognak visszazuhanni. És nem magyar kereslet tartja fenn a piacot meg a csok meg a 28 millás kecók.

2018. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

26-os vagyok

Ja, lesz válság, egyszer, valamekkora, valahogyan. Ez tény. Mint ahogy az is, hogy most nem kell venni. Most eladni kell. Venni akkor kell, ha leesnek az árak.


Mi a kérdés?

2018. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
58%

#26 tényleg nem a CSOK és a hitelek tartják fenn...


azért szerepel minden 2. hirdetésben az hogy kedvezményes hitelre, illetve CSOK-ra is eladó, felvehető rá, stb. mágikus kulcsszavak, amik (szerintük) megéri azt a 2-3 millió pluszt amiért hirdetik némelyik ingatlant VIDÉKEN.


Csak a CSOK-ot sokan nem jól értelmezik, csak használják a fogalmát. 1 gyerek 600 ezer, 2 gyerek 1 millió kettő, három és több gyerek nem tudom pontosan, kettőmillió vmennyi.


Ja, hogy 10+10 millió? Csak nem a 30+ éves tömbházra...

2018. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Lesz itt meg pislogas ugy erzem.:D


[link]


(Talalhattam volna felaron is,ha nagyon akarok,de ez eleg szexin nez ki)

2018. júl. 25. 20:29
 30/44 anonim ***** válasza:
Tudsz még nagy külföldi ingatlanportálokat?
2018. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!