Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért hiszik azt az emberek...

Miért hiszik azt az emberek Magyarországon, hogy Hálivudban laknak?

Figyelt kérdés

Lepusztult panelokat hirdetnek több tizmilliokert,miközben lassan mar Ausztriaban is olcsobbak a lakasok mint nalunk.:


[link]


Vagy lemaradtam valamiröl? Nalunk is mar atlag 2 ezer eurot keresnek az emberek és azt is evente 14x? Elnezest..en ugy tudtam,hogy az összeszerelö üzemekben meg mindig 140 netto a divat.Az is inkabb több müszakban.



2018. júl. 21. 14:45
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
0%
Nem, kérdező, nem lesz pislogás ... mint említettem, 900.000 nm-áron adtam el a 400.000 nm áron vett lakást. Itt te pislogsz kb egyedül, mert kimaradsz az üzletből. Pech.
2018. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Pedig ahogy elnézem, 70-80 m2-es lakásokat árulnak 30-60 ezer euro között, egész szépeket. Átváltva ezek 20 millió alatt mozognak. Vegyél már BP-en ennyiért akár csak egy, a lent linkelt állagú és méretű lakást...



[link]

2018. júl. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

# 31/32


Te jol jartal,mert egy lufi vegen tudtal eladni. Aki 900ezerert megvette toled,az majd szerinted 1.8millios nm aron fogja tovabbadni par ev mulva? Jo vicc.:DD Akkor mar meg Becs is olcsobb lesz.

Arrol nem beszelve,hogy egy atlag budapesti koszfeszket ne hasonlitsunk mar egy atlag osztrak lakashoz,mert minosegben van am egy kis kulonbseg.

2018. júl. 27. 11:02
 34/44 A kérdező kommentje:

# 32/33


30 ezer euro konkretan meg 10 millio sincs..mindez par percre a tengerpattol. De persze Balatonnal a bontasra itelt hazak is dragabban mennek. :D:D Az mondtam mar,hogy a lepusztult Balaton,Marineni undorito langososaval jobb hely mint a tengerpart?Ja,nem..mint ahogy Budapestnek sincs tul sok köze Becshez.


Na kivancsi leszek hany ev (honap?) kell meg a kijozanodashoz.Addig is jo olvasgatast:


[link]

2018. júl. 27. 11:09
 35/44 anonim ***** válasza:
32%

#25 azért dühös a kérdező, és még szerintem sokan ebben az országban, mert MOSTanában szeretnénk házat venni, nem öregkorunkra, tizenévek múlva. De még csak nem is 5-6 év múlva. És természetesen nem vagyunk hajlandóak 1.5-2x árat fizetni azért, ami nem ér meg annyit, mert van sokkal jobb helye is a többletkiadásnak, főleg ha már útban van vagy már van gyerek(ek).


De, természetesen mindenki a könnyű pénzre pályázik, és harácsolni akarnak. Megértem én hogy jól jön a plusz pénz, csak ez előbb utóbb visszájára fordul. Bp-en lehet pörög, eladják még a patkánylyukat is 10 millióért (bár nem értem, miért most vesznek az emberek mikor kva drága?), de vidéken majd csak csodálkozás lesz hogy nem megy az ingatlan.

2018. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, ott vidéken ...

KI mondta, hogy a jelen tend azt jelenti, hogy tovább duplázódnak az árak? Azt mondtam, hogy ajelenlegi még fog emelkedni és többé nem lesz megint filléres.


KI mondta, hogy "átlag budapesti koszfészek"? Édeske, egy V. kerületi vagy egy budai luxuslakás/ház olyan, amit te el sem tudzs képzelni.


Ki mondta, hogy a Balcsi az tenger?


Most jöttem rá, mi a bajod! Isteníted a jólétet, főleg az osztrákot, de csak messziről nézed azt, és ez frusztrál. Pech.

2018. júl. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

"Edeske" 5 evvel ezelött,hol volt az 5. kerületed? Vagy akar a valsag kirobbanasa utan? Na ugye...majd evek mulva gyere vissza pofazni.

Luxuslakas..edesistenem. Hol? Ket hajlektalan között?

Persze,mindenhol vannak,meg Ukrajnaban is talalok valoszinuleg Kijevben tobb szazezer euros lakast. EEEEES?

2018. júl. 27. 13:34
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy egymást osztjátok, inkább olvassátok el mindennek alapját adó könyvet:

Kornai János: A puha költségvetési korlát

2018. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Tessék, egy aktuális elemzés:

[link]

2018. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
52%

37-es

Az V. kerület öt évvel ezelőtt is 500.000 ft-os nem áron ment el, mert adtam akkor el ott lakást. Most 1.1 millióért mennek.


Hajléktalan?! Hol, te szerencsétlen, a Szemlőhegyen, Budán? Vagy a II. kerület villaövezetében? Vagy a Kissvábhegyen? A Széchenyi hegyen?


Édeske, én értem, hogy neked mindez elérhetetlen álom, ezért szerinted szar meg hajléktalanos, de számos embernek ez a napi valósága. Gazdagságban, hajléktalanok nélkül. Akkor is, ha te ettől megpukkadsz az irigységtől.

2018. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!