Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire zavarna az utcai...

Mennyire zavarna az utcai bejáratú lakás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Erősen gondolkodom egy utcai bejáratú lakás megvásárlásán. (Vörösmarty utca, 7 ker)

kívülről nyilván rácsozott az ingatlan, de vajon mennyire lehet biztonságos/komfortos utcai bejáratú lakásban lakni? Külön örülnék, ha főként olyanok írnának, akik laktak már ilyenben (Tapasztalatok, tudok-e rá biztosítást kötni, stb)

Köszi



2018. aug. 9. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem.

Az ablakot nem lehet kinyitni...

2018. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ott végzi el a kis és nagydolgát a beugróban.
2018. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Én semmiképp nem költöznék olyanba, maximum ha valami nagyon csendes cuki kisvárosban lenne, de a 7. kerület nem arról híres, hogy ahhoz hasonlít :/
2018. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem vennék ilyen lakást...
2018. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne, ha nem égetően muszáj!

Én nem, de a barátnőm lakott üzlethelyiség lakásban és csak azért bírta ki, mert anno a tanácstól kapta átmenetileg.

Borzasztó zajos, piszkos, nem biztonságos, soha nem tudsz szellőztetni, ha egy pillanatra nem zárod be a rácsot, belépnek és amit találnak visznek, ha éppen nem abban a helységben vagy.

Ezt csak akkor érné meg megvenni, ha fillérekért adják és a fala a kapualjjal, lépcsőházzal közös és engedélyezik ott egy bejárati ajtó nyitását, az utcai ajtóból meg ablak lenne.

De én úgy kezdeném, hogy megnézném a "lakás" minősítését, mert ma már nem igen vannak ilyen lakások, különösen Budapesten, a belvárosban.

2018. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Melyiket akarják rádlőcsölni? Az "ajtóboltot" vagy a másikat, a lehúzott redőnyöset?

Nehogy megvedd bármelyiket is!

Nézd meg, a szobádban, vagy a konyhádban állnának az autók!

[link]

2018. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az az igazság, hogy van benne ablak, ami a belső udvarra néz. 20 nm alapterületű, plusz 20 nm állógaléria. Én sem kezdenék elgondolkodni semmi ilyenen, de valóban fillérekért adják (280 ezer négyzetmétere). Utolsó ötletén én is elgondolkotam, ezt majd meg kell érdeznem az önkormányzattól/felügyelőtől. Harmadannyi négyzetméter árért mint a normális, szívesen átlépek egy pisifoltot... :) Én jobban félnék a biztonság hiányától...
2018. aug. 9. 17:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az udvari ablak helyén legyen a bejárat, az utca felé meg ablak ráccsal.

Csak ahogy írtam is, nagyon alaposan nézd meg a tulajdoni viszonyokat és a helyiség státuszát, mert lehet, hogy nem is lakhatsz benne életvitelszerűen.

Lakáscélú biztosítást meg tuti, hogy nem köthetsz rá.

2018. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért nyúlt ki ez az oldal 1 km-re?

Ki kell mennem a konyhába, hogy olvashassam a végét.:D

2018. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne vedd. Szinte biztos hogy papíron nem lakás.
2018. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!