Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire zavarna az utcai...

Mennyire zavarna az utcai bejáratú lakás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Erősen gondolkodom egy utcai bejáratú lakás megvásárlásán. (Vörösmarty utca, 7 ker)

kívülről nyilván rácsozott az ingatlan, de vajon mennyire lehet biztonságos/komfortos utcai bejáratú lakásban lakni? Külön örülnék, ha főként olyanok írnának, akik laktak már ilyenben (Tapasztalatok, tudok-e rá biztosítást kötni, stb)

Köszi



2018. aug. 9. 16:50
1 2
 11/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
45%

Meg ne vedd ezt a borzalmat!

Főleg ne a VII. kerület Vörösmarty utcájában. Jól ismerem a pesti belső kerületeket, na ez a rész kimondottan hányadék! (szó szerint :D)

2018. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%
Náááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááálaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam is meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeegnyxúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúlt.
2018. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Valamelyik hozzászóló betett egy (nem is működő) google maps linket, az megnyújtotta az oldalt. Szegény kérdésem... :D Mentek a zöld kezek minden hozzászólónak, kösz a véleményeket :D
2018. aug. 10. 09:30
 14/14 anonim ***** válasza:

Én tettem be a google maps linket, ami működik(!) csak az egészet be kell másolni, nem csak a kiemelt részre kattintani, akkor fogod látni a pontos utcaképet.

Csakhogy amikor betettem, már az oldal ilyen volt.

2018. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!