Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miskolcon mennyibe kerül egy...

Miskolcon mennyibe kerül egy kétszobás panellakás? Kb? Jó Miskolcon lakni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Árakról az ingatlan.com-on tudsz tájékozódni.
2018. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Változó, 6-7 milliótól 15 millióig van minden, attól is függ, hogy felújítottat akarsz, vagy nem, illetve, hogy melyik környéken van.

Én szerettem Miskolcon lakni, a páromnak elég volt, amikor jött hozzám, amikor még ott laktam, azt mondta, semmi pénzért nem költözne oda.

2018. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most hol laktok?
2018. aug. 10. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most Pesten. :)
2018. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Változó, mivel Miskolcon (is) vannak jobb-rosszabb környékek.
2018. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én most Miskolcon lakom, korábban Nyíregyházán és Pesten éltem sokáig. Nincs vele gondom, elvagyok itt, bár főleg a családomra koncentrálok, persze azért el is járunk néha. Rosszabbra számítottam, mikor ide költöztem.

Árban valóban 8-15 millió az átlag.


Viszont van egy olyan probléma Miskolccal, hogy eléggé vegyesek a környékek. Én most állok költözés előtt, az Avasra nem mennék, pedig amúgy sokan laknak ott ismerősök közül és elvannak. Diósgyőrbe (Killián, Majláth) szintén nem mennék, de az nekem helyileg is kiesik - viszont a kilátás szerencsés sesetben szép. A Stasion környéke eléggé para. A Vörösmarty városrészt sokan szeretik, mert belváros, de nekem a nagy része borzalmas, mert beton borít mindent és rendeteg a 10 emeletes. A Vologdán, a Szentpéteri kapuban (itt is vannak rosszabb környékek - pl. 20 emeletes), Hejőcsabán, Belváros közelében vannak kifejezetten jó környékek, nekem ezek szimpatikusak. Inkább a 4 emeleteseket pártolom, emberibbek, tisztábbak, mint a 10-esek.

2018. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
azt jó ha tudja mindenki, Miskolcon egymást érik a játszóterek. Látótávolságon belül több is van. persze ez se minden részén, de van akinek ez komoly szempont lehet.
2019. szept. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!