Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás

A kérdés

Miskolcon mennyibe kerül egy kétszobás panellakás? Kb? Jó Miskolcon lakni?

aug. 10. 12:05  Privát üzenet  

A válaszok
Árakról az ingatlan.com-on tudsz tájékozódni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont aug. 10. 12:19 Privát üzenet

Változó, 6-7 milliótól 15 millióig van minden, attól is függ, hogy felújítottat akarsz, vagy nem, illetve, hogy melyik környéken van.

Én szerettem Miskolcon lakni, a páromnak elég volt, amikor jött hozzám, amikor még ott laktam, azt mondta, semmi pénzért nem költözne oda.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont aug. 10. 12:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most hol laktok?

# 3/6Időpont aug. 10. 12:55 Privát üzenet
Én most Pesten. :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont aug. 10. 13:02 Privát üzenet
Változó, mivel Miskolcon (is) vannak jobb-rosszabb környékek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont aug. 11. 10:32 Privát üzenet

Én most Miskolcon lakom, korábban Nyíregyházán és Pesten éltem sokáig. Nincs vele gondom, elvagyok itt, bár főleg a családomra koncentrálok, persze azért el is járunk néha. Rosszabbra számítottam, mikor ide költöztem.

Árban valóban 8-15 millió az átlag.

Viszont van egy olyan probléma Miskolccal, hogy eléggé vegyesek a környékek. Én most állok költözés előtt, az Avasra nem mennék, pedig amúgy sokan laknak ott ismerősök közül és elvannak. Diósgyőrbe (Killián, Majláth) szintén nem mennék, de az nekem helyileg is kiesik - viszont a kilátás szerencsés sesetben szép. A Stasion környéke eléggé para. A Vörösmarty városrészt sokan szeretik, mert belváros, de nekem a nagy része borzalmas, mert beton borít mindent és rendeteg a 10 emeletes. A Vologdán, a Szentpéteri kapuban (itt is vannak rosszabb környékek - pl. 20 emeletes), Hejőcsabán, Belváros közelében vannak kifejezetten jó környékek, nekem ezek szimpatikusak. Inkább a 4 emeleteseket pártolom, emberibbek, tisztábbak, mint a 10-esek.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont aug. 28. 12:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha te egyedülálló szellemi szabadfoglalkozású lennél, és max.12 millió Ft-od lenne, hol vennél kétszobás lakást?
Mi a különbség egy kétszobás, és egy másfél szobás panellakás között?
35 m²-es, kétszobás panellakás nagyon kicsi?
Hogy adjam el gyorsan jó helyen lévő budapesti panellakásom?
Egy kétszobás, szigetelt, új műanyag nyílászárós 4. emeleti (középső) panellakás, távfűtéssel, hőmennyiségmérővel milyen energetikai besorolású?
Mennyibe kerül Miskolcon egy kétszobás panellakás fűtésszámlája kb.54m2?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Ingatlan vásárlás, eladás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!