Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kanadában élők tudnának nekem...

Kanadában élők tudnának nekem mesélni az ottani életről? Minden érdekel, jó, rossz

Figyelt kérdés

2018. aug. 21. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Van egy rakat ilyen videó a Youtube-on...
2018. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Jó annak aki nem bírja a meleget, mert nyáron sincs 23-15 foknál melegebb.

Rossz, ami számomra elfogadhatatlan, hogy nagyon könnyen elveszik a gyerekedet, ha ők valamiért úgy gondolják.

Csak egy pár példa:

[link]

2018. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
jav.: 23-25 foknál
2018. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%
Én ha mennék valahova, az Ausztrália lenne.
2018. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

youtubeon hiaba nezek videokat, nem arra vagyok kivancsi hogy milyen es hogy nez ki...hanem szeretnem ha valaki elmondana hogy mire szamithatok..igen, hogy milyen az ido, milyenek az emberek, milyen arban van egy vaj, egy kenyer, egy polo...tomegkozlekedes milyen, vagy vegyek kocsit...alberlet vagy lakas a meno, ertitek...ezekre vagyok kivancsi stb

en is szivesen mennek ausztraliaba, de munka miatt ide kuldenek, szoval nem sok valasztasom van.

2018. aug. 22. 10:02
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

próbálkozz esetleg a határátkelő blogon:

[link]

2018. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%

#6

Te vagy az ostoba, de még bugris suttyó is!

Hogy jössz te ahhoz, hogy a másikat ilyen tahó módon próbáld leminősíteni?

Mivel a kérdés azokhoz szólt, akik voltak, éltek Kanadában, én jogosan válaszoltam, amit rólad nem feltételezek. A családom 90%-ban Kanadában él, (56-os disszidensek és leszármazottaik) amilyen gyakran csak van lehetőség náluk vagyok.

Kanada riási mérete, valamint földrajzi, ökológiai, növényzetbeli és terepi változatossága miatt többféle éghajlattal is rendelkezik.

Amit én írtam, az Kanada háromnegyedére igaz, a maradék negyedén valóban lehetnek ettől hidegebb vagy melegebb nyarak, de - 40 fokos telek is.

A többi baromságodat nem kell minősítenem, önmagadat minősíted.

2018. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Bocsáss meg jelenlegi 6-os, természetesen a hozzászólásom a törölt figurának szólt.
2018. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
huha, mi tortent? :D
2018. aug. 22. 15:13
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

#9

Semmi említésre méltó.

Volt itt valaki, aki már nincs, mert nem tudott kulturáltan fórumozni.

2018. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!