Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az Éjjel-Nappal Budapest...

Az Éjjel-Nappal Budapest albérletről mit lehet tudni? (Joe albija)

Figyelt kérdés
Nem Budapesten élek, hanem vidéki városban, ezért nem vagyok ezzel ennyire tisztában. Tényleg vannak ekkora belterű lakások Budapeste? Ez kb hány szoba/négyzetméter stb? Gondolom, ezeket is "sablonra" gyártják, ha van ilyen tényleg, mint a szocreál 4-10 emeletes régi lakótelepi lakások, tehát ugyanaz az elrendezés minden lakás, minden épületben.

2018. okt. 23. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Régi nagypolgári lakás. Lehet hasonlóan nagy méretűeket találni, de jórészét már felszabdalták őket kisebbekre.

Budapest belvárosában sok van. Egy jó barátom évekig lakott ötöd magával egy 120 nm-esben. Egy másik meg egy 80-asban.

2018. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi, értem.

Nyilván ez drágább összességében, mint egy 50 nm-es albi, de gondolom, ha 5-en laknak, főre lebontva olcsóbban jön ki, nem?

Esetleg meg tudnád mondani, hogy ezek hány négyzetméter körül mozognak? Így a sorozat alapján nem tudom belőni, de olyan VV feeling az egész :D (Azzal az eltéréssel, hogy 3-4-5 hálószoba van külön, de ahogy láttam, olyan 10-15 nm-esre tippelem őket egyenként)

2018. okt. 23. 14:41
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó, bocs. Újraolvastam. Semmi. :D (Írtad a nm-t is, ne haragudj, ment a zöld)
2018. okt. 23. 14:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha beírod a keresőbe, hogy Bp. Margit krt. 1. láthatod milyen épületről van szó.
2018. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom,két nagy lakás lett egybenyitva nagyon régen...

Ezek régi bérházak,akár 100 évesek is lehetnek.Egyáltalán nem sablon házak,mint a panelek.A ház a Budai oldalon van a Margit híd budai hídfőjénél.Tősgyökeres budapesti vagyok :-)

Itt egy cikk....

[link]

2018. okt. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi, azt tudtam, hogy a Margit krt 1 a cím és ez a Margit híd budai hídfőjénél van :D

Az nem tudtam, hogy ezek egyedi építésűek.

2018. okt. 23. 18:54
 7/13 A kérdező kommentje:
Én diploma szerzés után szeretnék Bp-re költözni.. Mondjuk szerencse, hogy a 2010-es, 20-as éveket éljük, az okoseszközök világát, mert így a tájékozódás fényévekkel könnyebb lesz egy ilyen hatalmas városban :D Legalábbis az elején biztos nagy segítség lesz.
2018. okt. 23. 18:58
 8/13 anonim ***** válasza:

A jelenlegi piaci értéke lehet vagy 50 millió minimum, egy akkora, jó kilátással rendelkező és jó helyen lévő lakásnak.

Szerintem van az 150nm is, de nem nézem a sorozatot, csak rákerestem.

Ha bérlőként egyedül vennél ki egy ilyet, akkor az havi minimum 300 ezer forint + rezsi.

2018. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem ilyet tervezek... :D Jól néz ki meg minden, de azért tudja az ember, hogy az élet nem Éjjel-Nappal Budapest. :D Kezdetnek egy sima kis garzont szeretnék majd, aztán pár év után egy 2-3 szobás lakást.
2018. okt. 23. 19:21
 10/13 A kérdező kommentje:
4-5 emberrel nem is nagyon tudnék együtt lakni. Néha még egy emberrel is elég.... :D
2018. okt. 23. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!