Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az Éjjel-Nappal Budapest...

Az Éjjel-Nappal Budapest albérletről mit lehet tudni? (Joe albija)

Figyelt kérdés
Nem Budapesten élek, hanem vidéki városban, ezért nem vagyok ezzel ennyire tisztában. Tényleg vannak ekkora belterű lakások Budapeste? Ez kb hány szoba/négyzetméter stb? Gondolom, ezeket is "sablonra" gyártják, ha van ilyen tényleg, mint a szocreál 4-10 emeletes régi lakótelepi lakások, tehát ugyanaz az elrendezés minden lakás, minden épületben.

2018. okt. 23. 14:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem láttam a filmet, de Budapest belvárosának társasházai 100-120 évesek, 3+ méter belmagasságúak, némelyikük egy-egy nemesi család palotája volt eredetileg. Egy emelet 1 lakás volt régen. Azóta felszabdalták őket, de nagyon sok van 100 nm fölött még, sőt 200 nm fölött is van.
2018. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Egy olyan lakás négyzetméterenként 1 millió körül mozog. A kerület és a kilátása miatt nagyon értékes. Én minden nap arra járok és egy barátom lakása ott van 100 méterre tőlük ugyanúgy dunára néző és a 95 négyzetméteres lakása kelt el 90 millióért. Ráadásul volt terasza is ami még plusz.
2018. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Érték ide vagy oda, én nem szeretem az ilyen lakásokat. Számomra mindig a hatalmas, gazdaságosan kifűthetetlen teret jelenti és nekem nem otthonos a nagy belmagasság. Persze ízlések és pofonok.

Az meg egyenesen rémisztő, hogy ennyi emberrel lakjak egy fedél alatt. Minél több lakótárs, annál nagyobb a konfliktus forrás. Fiatal egyetemistaként biztos buli, de dolgozó emberként szerintem egyre idegesítőbb. Főleg ha 4-5 emberre jut egy fürdő.

Egyébként egy évvel ezelőtt költözött el egy ismerősöm egy ilyenből, akkor 65+rezsi ötödét fizette. Ez ma már több lenne.

2018. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!