Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan van másoknak ennyi pénze?

Hogyan van másoknak ennyi pénze?

Figyelt kérdés
Csak én nem értem, hogy hogyan lehet az, hogy az új építésű lakóparkokban, Budapesten olyan hamar elfogynak az eladó lakások, amik ráadásul csillagászati áron vannak? Egy normális lakás, ami nem miniatűr, és élhető, az 50-60 milliótól kezdődik. Mindenhol azt mondják, hogy Magyarországon nincs jó világ, meg szegénység van, de akkor mégis hogy lehet, hogy ennyi embernek van ilyen sok pénze? Bár ezt tisztességes munkával nem nagyon lehet megkeresni...

2019. jan. 6. 17:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
89%
Én egyedül vettem 2009ben Budapesten. 2millio tőkén volt és 6millió hitelt vettem fel. 8volt a lakás és kb. Nettó 160at kerestem akkor... Ma kb. 20-22milliót ér nagyon durván felmentek az árak. És 2.5millió hitel maradt de azt is be tudtam volna törleszteni de inkább kocsit vettem rajta. Gyüjtögetünk a párommal. Ő 2011végén költözött hozzám azóta van 2fizetés abból tudunk félre tenni. Csak az a kár, hogy ő albérletből költözött hozzám így nincs lakása...
2019. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
89%
6# ja és élni is felejts el, hisz spórolni kell...
2019. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
89%
Igen! Felejts el élni, mert amíg nincs hol laknod, ne akarj élni!
2019. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
93%
9-es vagyok. Bács-kiskun megyében lakom. Van saját lakásom, bár csak 1 éve, elötte én is albérletben laktam, bár akkor csak nettó 120 ezret kaptam fizetésnek. Ha albérletben laknék, akkor -80ezer lenne a kereset. De gondolom ha ennyien laktok eggyüt, akkor nem ennyire drága az albérlet, mert mi régen úgy laktunk, hogy 4-en kb. egy lakásba. Te 100ezerrel több fizetést kapsz, mert Pesten laksz. De ennyivel azért nem drágábbak ott sem az albérlet árak, neten azt írják átlagosan 130-150ezer a lakás. Nálunk 106ezer. És nálatok 3 fele megy, mert annyian laktok benne.
2019. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
60 ezer egy hónapban összesen az albérletre a kiadásom, egyedül nem laknék, az pénzkidobás lenne. De hát így is évekig kellene gyűjteni, hogy legyen valamennyi pénzem.:(
2019. jan. 6. 19:59
 16/35 anonim ***** válasza:
86%

És ha évekig kell gyűjteni, akkor mi van??? Szerinted másnak mennyit kell? Nyugaton mennyit kell?

Úgy bírom az itt nyavajgóktól, hogy már 1 év munka után nagy lakást meg német autót akarnak.

2019. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
#16 HANGOSAN NEVETEK xddd nagyon igaz!!! Ezeknek nem lesz soha semmilyük sem.
2019. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
75%
Az nem lehetséges esetleg, hogy valaki saját brigádokkal építteti ezeket a lakóparkokat és kiadja bérbe őket?
2019. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy évekig kell ehhez gyüjtögetni. A szüleim (mint akkor a legtöbb ember), már 16-17 évesen elkezdett dolgozni és azóta gyüjtöget. Most 53 évesen kivülről úgy tűnhet, hogy gazdagok, de azt persze nem látják, hogy ebbe 35 év kemény munkája van benne. Mi is tervezzük, hogy építünk házat. Ehhez kell kb. 6-7 év munka és a fizetés nagy részének félrerakása, plusz az, hogy eladjuk a mostani lakásunk.
2019. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

" De hát így is évekig kellene gyűjteni, hogy legyen valamennyi pénzem."


???


3 hónap munka után akarsz 50 milliós lakást venni?

2019. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!