Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kozos udvaros sorhaz nagyon...

Kozos udvaros sorhaz nagyon pusztulat?

Figyelt kérdés
Nyugat Magyarorszagi varosban lenne. Nincs sok c kategorias allampolgar (mihez kepest..) de ebben az ingatlanban van nehany. Amugy eleg kozponti helyen van es egy ismerosom is ott lakik igy latom, hogy nem annyira rossz mint ahogy regebben hittem. Jar ilyen nagyon kicsi haz elotti kilepo resz, utana jon a kerites. 3-4 millio egy haz ott, ezert is erdekel mert sajnos egy normalisabb vagy egy lakas 8-10 millio. Az ajtok jo kozel vannak egymashoz meg U alakban epult a haz, az U alak "szajanal" van a bejarat es a kocsibeallo, az ut ami a hazak elott elmegy bent a sima murvas/fold ut es ahogy lattam a ho takaritasara sem sokat adnak. Gondolom olyan lehet mint egy panel, hogy athallatszik minden a szomszedokbol. Az erdekelne hogy ilyen feltetelek mellett erdemes-e venni egy ilyet, es mire erdemes figyelni a vasarlasnal? Es az hogy a szomszedok mennyire tudnak zavaroak lenni, es mennyire all fenn az a veszely, hogy betornek? Bar emiatt egybol ajtot cserelnek es az ablakokra racsot tennek (bar az lehet feltuno mert masnal nincs racs). Termeszetesen nem megoregedni akarok ott de egy alberlet 80.000nel indul a fizetesek meg 120-150.000 ezert a hitel meg mindig baratibb meg ha csak egy ilyen is jon ki belole.
2019. jan. 17. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég gázul hangzik, de neked kell eldöntened mennyire alkuképes az igényszinted.
2019. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Mi lenne, ha az ismerősödet kérdeznéd meg a személyes tapasztalatairól?
2019. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerinte nem gaz meg mikor ott voltam eddig sose lattam semmi aggasztot.
2019. jan. 17. 13:37
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
szerintem meg alapból gáz az ilyen, de ha szerinted nem, akkor minek kérdezted meg? :D
2019. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az ilyen nem a legjobb valasztas viszont ennyibol csak falun jonne ki haz es ott sem a legjobb cserebe ugyanugy cigok vannak es meg raadasul fos a kozlekedes is. Vagy a helyi szolohegy viszont a nagy reszen ut nincs, telen jarhatatlan es a normalisabb hazak dragak. Vezetekes viz es csatorna a 80%an nincs es a kozlekedes ugyanugy remes. Plussz este a kutyak.. ez meg a kozpontba lenne. Azert irtam ki a kerdest hogy mire szamitsak egy ilyen haznal? (Szomszedok stb...)
2019. jan. 17. 14:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy központban lévő ház ennyire áron alul van, az szerinted véletlen?

Már a rétinégerekkel egy utcában lévő házak is rengeteget veszíteneke az értékükből, nemhogy az egy sorban lévő. Lehet, hogy most még nincs nagy gáz, de ha ennyire alacsonyak az árak, akkor nem normális lakók fognak beköltözni, hanem jön a pereputty. Amint erőfölényben vannak, vége a maradéknak is.

2019. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Közhely, de igaz: olcsó húsnak híg a leve.
2019. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem fizetnének 30milliót (nem, nem 3-at!) akkor sem költöznék cigányokkal egy udvarba, ez 100%.

Hiába mondod, hogy csak átmenetileg, mert mire elköltöznél eladhatatlan lesz a kégli, nagyjából a pesti Hős utca színvonalán lesz. Már most is húzós, ezért árulják gombokért.

Ne hallgass a haverodra, aki rá akar beszélni (mert neki sem mindegy, hogy ki költözik a szomszédjába) hanem keress a településen egy garzont és azt vedd meg hitelre, de előtte nagyon nézd meg a lakókat!

2019. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy ez is kamu, mert Nyugat-Magyarországon 8-10 millióért már rég nem adnak semmit :) Egyébként arra figyelj nagyon, hogy ne vedd meg. Ezek eladhatatlanok.
2019. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Valahol el kell kezdeni, főleg ha nem itt akarsz megöregedni. Ha nem tudod eladni majd legfeljebb kiadod.
2019. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!