Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten vagy Győrben jobb...

Budapesten vagy Győrben jobb élni-lakást vásárolni?

Figyelt kérdés

Mindkét városról vannak jó és rossz tapasztalataim is.

Fontos számomra, hogy ne a belvárosi büdös-kipufogógázos, 5cm-es járádákon kelljen egyensúlyoznom(főleg hogy kettő kisebb kutyám is van), azonban nem szeretek családi házban lakni, egyszerűen nem nekem való. Nem szeretem a “falu-hangulatot”, túlzott csendet, élettelenséget. Jelenleg is lakásban élek.


Újépítésű társasházi illetve panel lakáson gondolkodom. Kifejezetten jó hangulatúnak találom a lakóparkokat.


Tudnátok olyan városrészt-kerületet ajánlani ahol jobb az életminőség? (Zöld területek, sétálni napi szinten a kutyákkal, de a városközpont se legyen túl messze (max 20p autóval).


Budapestnek talán több munka lehetőség illetve szórakozási lehetőség van. Több rendezvény, érdekesség, nem mellesleg gyönyörű. Viszont hatalmas.

Budapesten nem szeretem azt a hagyományos régies belvárosi társasházi gangos lakásokat.


Mostanában úgy tűnik, nem magasabbak a budapesti lakás árak, úgy mint régen.


Mit gondoltok? Hol lehetne teljesebb, nyugodtabb boldogabb, egyben mozgalmas életet élni?


Szeretek kirándulni, szabad programokat csinálni, azonban éttermezni, kávézókba járni, süteményezni, mozizni, könnyen-gyorsan beérni a munkahelyemre is.


Ha kilépek a lakásból, kinézek az erkélyről szeretnék szép zöldes-fákkal teli környezetbe érkezni.

Ne legyen az egyes lakások túlzottan egymás hegyén-hátán.

Az ablakombóll sem egy szemben levő 10 emeletes tömböt szeretnék szemlélni.


Melyik városban tudnám megtalálni az egyensúlyt? A középutat, ami megfelelne az igényeimnek?



2019. jan. 21. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten pl. a XI. kerület pont ilyen szerintem. Ennek megfelelően az árak is az egekben. Gondolkozom is azon, hogy eladom a lakásom, mert komoly összeget tudnék nyerni rajta most
2019. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

XIV. Kerület, Zugló.

Azonban ismerem a győri árakat is, szerintem fele annyi mint Pesten...

2019. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bicsket nezegesd. (Budai oldal)


Igaz, 30 km Budapesttol, de a vonat reggel befele es delutan kifele 20 percenkent, amugy egesz nap felorankent jar es 23 perc alatt er be bicskerol kelenfoldre, a delibe 30 perc alatt. Kocsival szinten fel ora pest. Bicsken van spar, tesco, pepco, lidl, dm, rossmann, bölcsőde, ginnazium, uszoda, sportkozpont, ettermek, szorakozohely, automiso, t-mobil szakuzlet, otp, k&h budapestBank, takarek, okmanyiroda szoval minden kutyafule van a varosban... Most epul 2 lakopark (Gesztenyes lakokert, Szent Istvan uti lakopark) . A Bihari utca kornyeket hagyd ki, de a varos osszes tobbi resze nagyon jo. (Kertvaros, Belvaros, Toszeg, Ady, Bem, Nagy Karoly ter, Barsi, Vasvari, Jokai, Vagohid utcak nagyon szep reszek)



Lakasarak kb feleannyi mint Budapesten



Erdemes rapillantani. Nagyon szeretek itt elni, nem bantam meg.

2019. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!