Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért olyan drágák a budapesti...

Miért olyan drágák a budapesti lakások annak ellenére, hogy az ottani munkahelyeken is dolgozni kell?

Figyelt kérdés
Pár éve még vágyódva tekintettem rá, hogy milyen jó lehet ott dolgozni. Megtapasztaltam, hogy az ottani munkahelyeken sem lehet alibizni, sőt még azt is, hogy egyes emberek féltik a munkahelyüket. Azt viszont nem értem, hogy így mi értelme a városban uralkodó árszínvonalnak.
2019. febr. 8. 18:42
1 2
 11/12 mindentudó99 ***** válasza:
61%
#9 jobb ha csendben maradsz a kérdést se fogtad fel.
2019. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon jól látod, ezért nem is értem miért akar mindenki Budapest környékén élni. Dupla akkora a fizetésem, mint vidéken, viszont az albérlet/ingatlanárak is legalább a dupláját nyaldossák a vidékinek. Saját lakásban persze már nem kérdés melyik éri meg jobban.

Ami az agglomeráció mellett szól az az, hogy kimeríthetetlen a munkalehetőségek száma.

2019. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!