Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyibe kerülne a legkisebb...

Mennyibe kerülne a legkisebb lakatlan sziget megvétele vagy csak a lakhatás? Hol találok ilyen szigetet?

Figyelt kérdés
Ki akarok költözni egy lakatlan szigetre, ahol nem fáriszt a sok ember, mennyibe kerülne, hol van ilyen sziget??

2019. márc. 7. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Követem, ilyet keresek :)
2019. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Legális Technocol ***** válasza:
Tele van ilyen szigetekkel az Indiai- és Csendes óceán is (Atlanti nem annyira), viszont ez nem igazán úgy működik, hogy csak úgy odaköltözhet akárki. A legtöbbjük valamilyen természetvédelmi terület része, magyarán azon ország mondja meg, hogy mit csinálhatsz vele, amelyikhez tartozik. Persze ez attól is függ, hogy bírod a hideget - mert az alaszkai partok mentén is bőven akad ilyen sziget, ami valószínűleg olcsóbb négyzetméter árban, mint egy indonéz társa.
2019. márc. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó böngészést, van egypár szép.

[link]

2019. márc. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen. Indulj ki a lakatlan szigetes filmekből. Mivel ott nincs villany/víz/fűtés, sőt, bolt sem, az élelemről magadnak kell gondoskodnod, tehát akár null ft-ból is megélhetsz.


Sajnálom ha csak ilyen megoldást találsz a világtól való elzárkózásra.Mindenki vágyik magányra, de ideig-óráig, nem örök életre. Szerintem Te se gondoltad ezt komolyan.

2019. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha el is adnak, akkor is több millió, de legalábbis dollárszázezrekről beszélünk. Én is nézegettem már, csak más okból. A másik, hogy nem úgy van hogy csak úgy kiköltözöl és ott élsz, amelyik ország fennhatósága alatt van, annak a jogszabályai vonatkoznak rád, ergo vízum, letelepedési engedély, stb. stb. kell hozzá. De legalábbis be kell házasodj oda, és akkor idővel talán kapsz ilyen engedélyt.
2019. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!