Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek is mocskos undorít...

Szerintetek is mocskos undorító dolog?

Figyelt kérdés

Jelenlegi felháborodásom oka újfent a vagyonszerzési illeték..létezik olyan dolog amit ha megvásárolsz nem kell utána fizetni adót,illetéket?Levegő adót nem kéne bevezetni?

Összekaparok néhány év alatt annyi pénzt hogy tudjak venni hitelmentesen egy házat,7-ből 6 napot dolgozok,túlórázok minden nap,12 óra meló..errefel nem elég hogy kifizetem az összegyűjtögetett pénzből a házat,még fizessek 4% vagyonszerzési illetéket..mert vagyonom lett,abból a pénzből amiért évekig gürcöltem és adót fizettem..komolyan mondom nyilvánosan kéne felakasztani azokat a mocskos férgeket akik kitalálják és elfogadják ezeket az adójavaslatokat..ja arról nem beszélve hogy az eladó egy idősebb úr volt akinek nem volt bankszámlája és egyébként is készpénzben akarta a pénzt,majd szétosztja a gyerekei között..erre levettem egyösszegben az x millió forintot a bank felszámolt érte 82000 ft ilyen-olyan költséget..komolyan,nem hiszem el..használják a pénzem,minden hónapban kezelési költséget számolnak fel,és ha szükségem van rá akkor még megvágnak néhány tízezerre..csodás.Az ügyvédnek kifizetett pénzről nem is beszélve..mert írt egy adásvételi szerződést..Borzalom tényleg ami ebben az országban megy..Régebben laktam néhány évig külföldön,akkor azt mondta egy ottani magyar barátom,ne menj vissza cimbi ott sosem változik semmi csak rossz irányba..de nekem hiányzott a kis falunk,az itteni emberek a Tisza..de így hogy néhány éve újra itthon vagyok,néha meg-megbánom hogy hazaköltöztem,és az ilyen mocskos igazságtalan illetékek mint ez is csak még jobban elveszik az ember kedvét az itteni élettől..nemrégiben vettem egy Honda CBR 1000rr motort azt már le sem írom mennyit fizettem amire a nevemre írták,és néhány héttel utána jött a gépjárműadó csekk..lassan már nem merek venni semmit..



2019. márc. 24. 20:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar hogy a fizetésemet többször megadóztatja a kormány.. Ráadásul nekem is több százezer illetéket kellett fizetnem a navnak mikor lakást vettem.
2019. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is dühös vagyok.. Hitelre vettünk lakást... Még 12 évig fizetjük.. Első lakás... 15 millió alatt hol lehet lakást venni? 2 gyereket terveztünk, fel is vettük a 1 430 e csokot, ami el is ment majdnem az illetékre.
2019. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ma ilyen világot élünk, ezt hozta a pénz alapú társadalom, és az emberi kapzsiság. Elhiheted, bárki is kerül majd hatalomra a jövőben, nem fogja azt mondani, hogy ilyen és olyan adókat megszüntetek, hogy ne adóztassam többszörösen az embertársaimat.


Ráadásul külföldön sem sokkal jobb, csak ott más gondokkal találkozol. Ugyan ez elég más, és szélsőséges példa, de aktuális téma, hogy Kínában az elvtársaknak napi szinten kell videókat nézniük, és "bölcsességeket" hallgatni a csodálatos vezetőtől, másképp rossz értékelésük lesz, és akkor jaj nekik.

2019. márc. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Külföldön sincs kolbászból a kerítés, de koma 3 és fél éve vett házat usánkában, a keleti parton, jó környéken. Keres havi 4000 dollárt, ebből fizeti az eleve felújítottan vett 150nm2 családi házának 1500 dolláros havi részletét, a többiből jól elvan. Ja közben kicsengette egy új autónak is a részleteit, havi 1000 dollárjával. Szakmunkás. Egy hivatalnok, irodista még többet keres, 6-7000 dollárt.
2019. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Tudom hogy vannak kevésbé élhető országok,most nem afrikára,pakisztánra stb gondolok,anem pl anglia vagy írország,ha csak egyszerű pl:raktári melós vagy,akkor épphogy kijösz a fizetésből..viszont nincs millió féle adó..internetadó,vizitdíj és egyéb nyalánkságok,amiket már kínjukba találtak ki ezek a mocskos férgek a parlamentbe hogy az utolsó fillért is kizsigereljék a melósból..röhög rajtunk a világ..

Lassan bármelyik európai ország élhetőbb mint hazánk..van egy cimborám 8 éve költözött kanadába a feleségével,mindkettőjüknek ugyanaz a munkájuk mint itthon,a srác hegesztő a felesége a john deere-nél dolgozik azt hiszem mint értékesítő..tizenpárezer dollár folyik be náluk havonta,azt mondja hogy nem tudják mire költeni mivel mindenük megvan amire szükségük lehet,vagy vágytak...kíváncsi lennék hány huszonéves pár mondhatja el magáról manapság ezt itthon?

2019. márc. 27. 08:09
 26/30 anonim ***** válasza:

25: OFF, de akkor ostobák az ismerőseid, miért nem fektetik valami olyanba, ami hoz annyit, hogy ne kelljen többet alkalmazottként dolgozniuk?

Vegyenek ingatlant például és adják bérbe vagy haszonbérbe, vagy alapítsanak vállalkozást, kutyapanziót pl. és vegyenek fel alkalmazottakat...

2019. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Engem is szétb@xott az ideg...majdnem 1 milliót fizettünk. Mintha a ház árát csak úgy összesz@rtuk volna. :(
2019. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Na igen...az adót adóztatják,amire kivetnek adót...Made in hungeráj... :S
2019. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

OFF:

jó nagy csapdakérdés a 20-os :) Kezdjen el a normálisan élő kanadai úgy élni, mint a "hülyemagyar"... :) Bocs az OFF-ért.


ON:

Gusztustalanok ezek a mai társadalmak. Ezt hozza az "örökbéke", minden elrohad lassan, nyakig ülünk a bajban.

2019. ápr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A 26-os a csapdakérdés, nem a huszas.
2019. ápr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!