Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti Pest megyében a Pesti vagy...

Ti Pest megyében a Pesti vagy a Budai oldalra költöznétek szívesebben?

Figyelt kérdés

Ti Pest megyében a Pesti vagy a Budai oldalra költöznétek szívesebben? És miért?


Pest megyén belül Budapestre vagy inkább mellé költöznétek? És miért?


Ha Budapestre, akkor hányadik kerületbe és miért?



2019. ápr. 2. 15:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%

Bicske ? LOL

Egyrészt nem tartozik a Zsámbéki medencéhez, másrészt annyi a rejtett erőforrás mint égen a csillag.

2019. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
60%

Budapest: pesti vagyok születésem óta, azon belül is dél-pesti.


Kőbánya: koszos, sok a brazil, viszont egész jó a közlekedés, sok a lehetőség (bevásárlóközpont, munka). Egy köpésnyire lakom Kőbánya-alsótól/felsőtől. Köki és az Örs sincs messze.


Az egyik legjobb része szerintem Óhegy, azon belül az Óhegy-park közvetlen közelében. De ha körülnéztek, nem is a plebs él ott!


Pestszentlőrincen a mamám lakik, amit szeretek benne, hogy kicsit olyan falusias. A közlekedés rendben van (bár az Üllői be szokott dugulni...), ott a Péterhalmi erdő... Vagy pl a Lakatos úti lakótelep szerintem sokkal jobb, mint az újonnan épített silók.


Kispest ronda.

Ha nagyon délre megyünk, nem jó, mert rosszabb a (tömeg)közlekedés, illetve közelítünk a híres cig*telepekhez.


Észak-Pest, az északabbi részek megvallom, többnyire nem jönnek be. Kicsit szokatlan.


Pl a Hungaria körút főleg a Stadionoktól nagyon nem tetszik. Az Árpád hídnál fellelhető zsúfoltságtól hányni tudnék.


Zuglóban bármikor el tudok tévedni, illetve kicsit sok ott a sznob ember... Mondjuk olyanok mindenütt vannak.


Csepel: szörnyű. Teli van retkekkel sajnos. Be-kijutás is nehézkes, ugye ez egy sziget...


Lefelé a városból viszont tök korrekt helyek vannak!

Pl ismerőseim évtizedek óta Halásztelken laknak, nagyon szeretik.


Buda:

Na, arról nem sokat tudok nyilatkozni.

Óbudát nagyon szidják, meg jajj de kár érte hogy elbontották a régi Óbudát és úristen de undorítóak a panelek...


Szerintem nem! Egyrészt az embereknek lakni kell valahol, másrészt ami sokat ront az összképen (mint sok más lakótelepen) hogy nagyon nem tudják hol elhelyezni az autókat.

Ami valóban gáz, hogy a faluház eltakarja a kilátást a hegyekre... Persze az ottani lakosok biztos örülnek a saját kilátásuknak.


Normafa és környéke szerintem nagyon szép. Valahol ott el tudnék képzelni egy kuckót. 😂 Persze ott sem a plebs lakik.


Hirtelen ennyi jut eszembe Budapestről.


Pest megye:

Dabas, Újhartyán, Gödöllő jut eszembe.


Újhartyán egy pici sváb falu, nyugis és ott van az autópálya mellett... Autó nélkül viszont elég nehéz ott.


Dabas egy összelegózott település tulajdonképpen, viszonylag gyorsan lett "nagy". Ez a közlekedési morálon látszik, falusi módon közlekednek, kreszt kevésbé ismerik, közben nagy a forgalom, sokan vannak... Hétvégén szaladnak vásárolni, na akkor borzalmas.


Gödöllőt szerintem nem kell magyarázni...


Ami még eszembe jutott, az Kerepes. Bár azt a települést nem ismerem annyira (mennyi C van stb), csak jártam párszor arra túrázni, és a túrakról szép emlékeim vannak.

2019. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!