Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van tényleges kereslet 30-35mi...

Van tényleges kereslet 30-35millióért hirdetett teljesen átlagos 55-60 nm-es kétszobás lakótelepi lakásokra?

Figyelt kérdés
Aki befektetésre akart venni, szerintem már vett,6%nál több hozamot hosszú távú kiadás nem hoz, átlagembernek lakhatásra kifizetni ennyit drága. Szakértők gazdasági lassulást várnak. 3 gyerekkel csok-ra kicsi. Jön 5%-os államkötvény, mi mozgatja még a piacot?
2019. ápr. 14. 11:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"35milliából normális ember vesz egy premium luxus autót és mondjuk Jászfényszarun egy palotát."

Azt hiszem, más az elképzelésünk a luxusról. :-)

2019. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

#10

És mégis ki a tököm fogja fenntartani azt a palotát? Kocsit meg minek olyan drágát? Kigurul a szalonból, máris esett az értéke, nem időtálló, kb a pénzt dobod ki az ablakon.

2019. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%

Jah, akkor a szegények vesznek 35milláért panelt, mert olcsó a fenntartása, meg a pénzparkoltatók, akiknek annyi van, hogy már nem fér a bankba :D

Sokan a kettő között vannak

2019. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igaz a mi lakásunk „csak" 26 volt, de mégis mit kellett volna csinálnunk? Volt önerőnk, így inkább a törlesztőt fizetjük most már, mint a bérleti díjat.
2019. ápr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Az rendben, hogy az elmúlt 3-4 évben megduplázódtak a lakásárak, de aki most vesz befektetési szándékkal Budapesten, még mire számít? továbbra is évi 10-15%-os áremelkedést?
2019. ápr. 15. 07:11
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én befektetési szándékkal vettem Győrben és Pécsen, nem fog megtérülni nekem valószínűleg soha, de az a havi 100-150 lakásonként jó kiegészítés lesz a nyugdíjam mellé, 55 éves asztalos vagyok, már nem szeretnék megszakadni, és szeretném meg is élni azt a kort. Ad egy anyagi biztonságot, míg a sok év alatt összespórolt pénzecske a bankban csak stressz faktor.
2019. ápr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Estádio de Felchút ***** válasza:

"azért még nincs 45millió egy 60nm-es panel......"


A felújított vagy újszerű népszerű kerületekben simán.

.com a barátod.


Offtopik: Jászfényszaru az hol a halál falloszán van? Mert a térképen se találom...

2019. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Aki befektetésre akart venni, szerintem már vett.."


Aki befektetésre akar venni, annak idővel újra van pénze befektetni, és akkor valamit venni kell. A kérdés, hogy mi az alternatíva? Bankbetét, kötvények, részvények?


Sokan szeretnek a reálgazdaságba fektetni (olyan dolgot venni ami kézzelfogható, pl ingatlan vagy nyersanyag), ráadásul az ingatlanon hozható 6%-os hozam kecsegtető lehet alternatívák hiányában.

2019. ápr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem ugyanazt szeretjük, a panel nekem egy börtön, Pest nagy. Megyeszékhelyen lakom, 1+2 fél 65 m2 felujitott panel 25 körül.

Én már ezt sem értem, nemhogy a 40-et (Pesten). Ráadásul ennyiért kerteset is kapsz, de abból meg az úajat szeretik. Mondjuk nem pont Jászfényszarun, de szívesen költöznék kicsit kijjebb. Új kocsit nem vennék.

2019. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
19# Pesten nem kapsz 40 èrt kertest elárulom.. Vagy ha megis, az olyan is... Nekünk 26 volt a max és tökéletesen megfelel a panel, egyáltalán nem érzem magam bezárva (parkkal, kutyafuttatóval,játszótèrrel a ház mögött). Nem vagyunk egyformák. Én pl soha nem költöznèk Pesten kívülre... Nem azért mert annyira imádom Pestet,( a belvárost egyenesen utálom, de azért jó ha viszonylag hamar meg lehet közelíteni.) de itt van munka. Nekem nem ér annyit a kertes, hogy másfél órát utazzak naponta csak oda... Vagy, hogy csomó pénz elmenjen az útra. Lehet, hogy valaki Pesten belül is utazik ennyit, de az 10 ezerből meg van havonta. Na már most ilyen árak vannak és kész.. Én nem befektető vagyok, hanem fiatal házas, aki gyereket szeretne és nem ér rá x évet várni... (Főleg nem ilyen albérlet árak mellett, de ezt hagyjuk is )
2019. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!