Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Zala megye jó része Magyarorsz...

Zala megye jó része Magyarországnak?

Figyelt kérdés
Költöznél Zalába Budapestről?

2019. ápr. 14. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Költöznék de csak az autentikus falukép, és az ott található kistégla házak, valamint a táj miatt. Cigány van bőven, munka nincs. Ugyanaz mint keleten. Csak itt még a környék se szép.
2019. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Munka van? Minőségbiztosítási senior mérnök 950k-tól? Master programozó 1.2kk-tól? Matematika tanár 550k-tól? Kormányablak ügyinétző 550k-tól?


Esetleg korház is van ott, ahol nem kevesebbet kell várni egy rákos betegnek egy biopsziára, mint 6 hónapot BP-n, vagy 8 hónapot Szfv-on?


Mert nagyjából ennyiből tudnám elképzelni, hogy normális életet éljek a 60 milliós házacskák mellett, amiket a kormány próbál újból és újból drágítani.

2019. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván aki fejlesztőmérnök állásra pályázik, az győrbe vagy budapestre megy. De egy egyszerű melós embernek szerintem talán könnyebb manapság vidéken érvényesülnie, főleg ilyen bp-i albérletárak/lakásárak mellett.
2019. ápr. 14. 13:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Budapestről költöztem Zalába.

11 éve élek itt, a szívem azért vissza húz. A munkáltatom ugyan az,csak itt a megyeszékhelyen nyugodtabb a munkahelyi légkör mint a fővárosba volt.

2019. ápr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Őszintén szólva nem. Én Egerszegről tudok nyilatkozni, az árak nem olcsóbbak, mint Pesten, viszont a bérek jóval alacsonyabbak. Valóban függ attól is, mi a végzettséged. Mérnökként, közgazdászként, jogászként, informatikusként stb. töredékét kapnád a pesti fizetésnek. És a város se szép annyira, meg unalmas is. Ha már Nyugat-Dunántúl, inkább Győr vagy Szombathely. Ha albérletbe akarsz menni, inkább Szombathely, Győr nagyobb felkapott és drága, de álláslehetőség szempontjából jobb, mint Egerszeg.
2019. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Zalából költöztem Budapestre. Ha helyben is olyan bérek lennének mint a fővárosban akkor azonnal szedném a cókmókomat és költöznék "haza", de sajnos nem ez a helyzet.
2019. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
51%

Zalába?!

Biztos, hogy nem.

2019. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Munkásként lehet, hogy igen, mert ott is lehet állást találni. Ha valamilyen szakmád van pl. villanyszerelő stb., akkor nem sokkal keresel kevesebbet mint Pesten de az árak olcsóbbak (főleg a szolgáltatásoké) és az ingatlanok is.

Én zalaegerszegi vagyok,szerintem nem rossz város, persze nyilván nincs annyi szórakozási lehetőség mint Pesten, de az én végzettségemmel ott csak minimálbér közeli állást találtam, így feljöttünk Pest megyébe (közgazdász-könyvelő vagyok)

2019. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!