Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek hol érdemes...

Szerintetek hol érdemes ingatlant nézni?

Figyelt kérdés
Az ingatlan.com a legjobb?
2019. ápr. 17. 15:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Aztán ha jól figyeltél, itthon ÉVENTE volt egy-egy bankkatasztrófa"


Egyetlen komoly kulfoldi hatteru banknal sem volt "katasztrofa".


"Másrészt egy percig sem volt ingatlanárcsökkenés 2009-ben sem, hitelkatasztrófa volt csak."


Dehogynem volt, januartol folyamatosan csokkent: [link]


A masik dolog, ami ebbol meg nem latszik, hogy a valsag alatt es kozvetlenul utana mennyivel konnyebb volt jo lakast talalni, bovebb volt a kinalat, lehetett valogatni, nem, mint most, vagy 2008 elott, ezert szoktam figyelmeztetni az embereket, amikor azzal jonnek, hogy milyen gyorsan eladodnak manapsag az ingatlanok es gyorsan kell vasarolni, hogy volt meg ilyen a piac, lett meg ilyen se, es lesz megint, es az emberek 95%-anak igazabol nem surgos a sajat ingatlan vasarlas, hogy ne tudjanak varni 1-3 evet, hogy megint vevonek kedvezo piac legyen. :)

2019. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

21: A görbén, amit linkeltél, pont hogy áremelkedés van 2008-2009-ben 2008 előtthöz képest.

És minden amit mondasz, nettó fölösleges pénzszórás (albérlet, hitel évekig, miközben az embernek saját lakása van), és úgy érvelsz mellette, mintha nyerni lehetne vele.

Mindezt annak alátámasztására, hogy marha, aki az ingatlan.com-on kívüli, zártabb körben pikk-pakk elkelő ingatlanokból vesz.

Nem tudom, mit szívsz, de ne toborozz!

2019. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

2009 januarban kezdtek zuhanni az arak. Es volt ott zuhanas. Teny, hogy ha vartal volna, sokkal olcsobban jutottal volna ingatlanhoz sokkal kevesebb szivassal.


"És minden amit mondasz, nettó fölösleges pénzszórás (albérlet, hitel évekig, miközben az embernek saját lakása van), és úgy érvelsz mellette, mintha nyerni lehetne vele."


Ez egy kulon-kulon, kontextustol kiszedett, osszevalogatott tereles. Nincs ertelme.


"Mindezt annak alátámasztására, hogy marha, aki az ingatlan.com-on kívüli, zártabb körben pikk-pakk elkelő ingatlanokból vesz."


Nem epp "mindazzal", ahogy te ferdited, de a "Amiért kapkodnak, amit visznek, mint a cukrot, pont hogy az a jó, az a nemkicsit előnyös." butasagodat megcafoltam.


"ne toborozz!"


En nem toborzok, nem vagyok befekteto ingatlanpiacon (veled ellentetben, mar ha igaz), nincs penzem benne egy sajat celra vasarolt szereny lakason tul, amit nem befekteteskent vettem, csak probalom elemezni a helyzetet es megosztani masokkal a nezopontomat.


Rolad viszont virit, hogy buzditanad a nepet vasarlasra. Mint egy ingatlanos, akinek mindig az az erdeke, hogy adjak-vegyek az ingatlanokat. :)

2019. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ingatlantájolót használom leginkább.
2019. ápr. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!