Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ennyire buták, megvezethetőek...

Ennyire buták, megvezethetőek az emberek?

Figyelt kérdés

Azok a tulajok, akiknek a háza a hirdetett áron még alku lehetőséggel sem kelt el 1-1.5 éve (nagyon nem felkapott hely, és nem dunántúl) azok most hagyják sorba magukat rávenni arra, hogy ingatlanos hirdesse, és azok felrakják az eredeti (vagy amennyit kb. megérne NEM, NEM CSAK NEKEM) ár 30-40%-val (!) többért?


Még annyira se fog elkelni, vagy csak egyedül nekem magas ez a logika?


Vagy azt reméli (reméli... 1000%-ig biztos tudatában van) hogy ha jön a falusi csok, meg a "babaváró" hitel, akkor mint a megveszettek fogják keresni a házakat és két marokkal szórni a pénzt a fiatalok a kutyafülealvégen is?



Lehet az ingatlanosok (és a tulajok) 100%-a közgazdasági mérnökit végzett és csak én vagyok a buta?


2019. ápr. 19. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van aki hirdetni akarja, van aki eladni. Ő a hirdetős fajta :D.
2019. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

Ő ugyan annyit akar a házér, az ingatlanos ráteszi az ő pénzét. Ennyi.

Nem megvezetik az embert, hanem mindenkinek kell a saját pénze.

2019. ápr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én önállóan hirdettem a lakásomat, de sokszor nem figyeltem a telefont, lusta voltam megmutatni a 26. komolytalan érdeklődőnek, így 1 évig nem kelt el. Rábíztam egy ingatlanosra, aki 200ezret tett rá magának, és 1 hét alatt eladta. Én nem voltam úgy felháborodva, mint te.
2019. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem akarják mindenáron, rövid távon belül eladni, és keresni akarnak rajta.

Ez semmiképpen sem butaság, hanem egy kényelmes szituáció, amelyből csak nyertesen lehet kikerülni.

2019. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Sok ilyen kérdés volt már. Higgyétek el nem mindenkinek sürgős eladni egy házat. Sok ilyen ház örökség. Nem herdálja el. Kivárja a vevőt aki megadja azt amit kér. Vagy közel annyit.
2019. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
őőő szerintem nem én írtam ki. De úgy látom nem vagyok egyedül.
2019. ápr. 19. 11:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ki hogyan gondolja.

Az utcában, ahol lakok, van két ház, amit jó 10 éve árulnak.

Mit kérnek, szerintem még vagy 10 évig árulni is fogják.

2019. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ingatlanos nemcsak annak mutatja meg, aki konkrétan eziránt érdeklődik, hanem szinte mindenkinek, akinek az igényéhez valamilyen módon igazítható vagy aki rábeszélhető az eredeti elképzelése megváltoztatásához. Ezáltal az érdeklődők köre megnövekszik.
2019. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles odaadni ingatlanosnak, áruld magad nyugodtan.
2019. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!